Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

naprawa siłownika tylnej klapy audi a4 B6Wszelki przeróbki robicie na własną odpowiedzialność

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „naprawa siłownika tylnej klapy audi a4 B6

  1. blaszki (2 nozki aluminiowe od bezpiecznika samochodowego ) dociete i razem weszły na grubosc elegancko .teraz chodzi jak wariat

    filmik pomocny po 10latach od opublikowania
    i 15funtow w kieszeni

  2. Browar się należy. Próbowałem wyciąć kilka blaszek z różnych rzeczy i deczko była za szeroka i się nie mieściła a jak kolega napisał z noża pasuje idealnie. U mnie również troszkę wolno się cofa ale grunt że działa. Dzięki pozdro. Szczerze powiem że nie spodziewałem się filmiku na ten temat. Ale co byśmy zrobili bez wujek gooooooooogle.

  3. A mi ten siłownik "sciąga" i trzyma. Nie zawsze ale jak się zatnie to aż trzeba go ręką poruszać żeby odpuścił. Ma ktoś może pomysł co może być przyczyną?

  4. Perfekcyjnie mi działa po tej "regeneracji". Zrobione dokładnie według instrukcji, tylko dorobiona blaszka ciężko na styki wchodziła, ale to raczej kwestia jej gabarytów… Dzięki piękne. Polecam wszystkim posiadaczom audi.

  5. Dzień dobry. Chciałbym zapytać Autora tego filmu o to co mogło pójść nie tak ponieważ po złożeniu nie dziala siłownik w ogóle! prosze o jakies rady!

  6. Hi! My Audi actuator have the same problem, i already bold 2 second hand (used) actuator, and they have exactly the same problem! I am so happy to find this video, but for sorry i dont speack you language! Can you please wrote in English what is the metal stick you put in there and where exactly is the place you put it??

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!