Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa Skrzyni Biegów Audi VW 021 301 103 cz.2

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Naprawa Skrzyni Biegów Audi VW 021 301 103 cz.2

  1. Witam. Czy to podwójne łożysko może być odpowiedzialne za buczenie,huczenie skrzyni na zakrętach ale tylko podczas dodawania gazu? Bez wciskania gazu kompletna cisza, na luzie również cisza!!! Skrzynia FVH

  2. Witam jaka jest przyczyna ze wybierak nie wraca do pozycji neutralnej Altea 1. 6 bse odpiolem cięgna wyciągnąłem ze skrzyni wybierak wyczyściłem i dalej to samo sprawdzalem na odpietych cieglach zmieniając biegi na wybieraku ręcznie wszystkie wchodzą tyko jak zostawię wciśnięty do dolu to tak zostaje

Dodaj komentarz

Zadzwoń!