Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa szyb, Wieści z serwisu 6/9 | OPEL Dixi-Carhttp://opel.dixi-car.pl/serwis.htm
Niefachowa naprawa drobnego odprysku na szybie przedniej samochodu, może skutkować koniecznością wymiany całej szyby. Na filmie pokazujemy jak to robi autoryzowany serwis Opel.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „Naprawa szyb, Wieści z serwisu 6/9 | OPEL Dixi-Car

  1. Zależy chyba od zdolności manualnych danej osoby. Ja mialem niewielki odprysk, kupiłem zestaw glass doctor od k2 i nie ma praktycznie śladu, trzeba bardzo ale to bardzo mocno się przyjrzeć. Za to skutek rewelacyjny – szyba nie poszla dalej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!