Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa tworzyw sztucznych metodą nadmuchu gorącego powietrzaFilm pokazuje zastosowanie zestawu Fast Plast do naprawy tworzyw sztucznych powszechnie używanych w motoryzacji. Produkt często używany do wypełnianie ubytków, odtwarzanie brakujących części jak uchwyty do lamp, mocowań zderzaków.

NTools Fast Plast – Zestaw do spawania tworzyw sztucznych
APP Nr 220707

0:06 – Wprowadzenie
1:05 – Prezentacja zestawu do spawania tworzyw sztucznych
3:15 – Proces naprawy
4:11 – Efekt końcowy

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!