Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa wtryskiwaczy Warszawa Diesel-AutoPrzedsiębiorstwo Diesel-Auto należy do Pawła Borciucha. Działamy od 2008 roku. Siedziba firmy jest zlokalizowana w Warszawie.

Nasza oferta zawiera wtryskiwacze. Mamy wtryskiwacze do samochodów osobowych i dostawczych oraz do tzw. lekkich ciężarówek. Posiadamy elementy do układów Common Rail, tj: CDI, HDI, JTD, CRD, HPI, CDTI, dCI, TDCI, D4D, D-CAT, TiD, DiTD. Kolejnym przedmiotem naszej działalności jest regeneracja wtryskiwaczy. Zapewniamy naprawy, czyszczenie i sprawdzanie. W pracy używamy oryginalnych części: Bosch, Delphi, Siemens VDO oraz zamienników: Firad, Seven, Wuzetem, THM).

Gdy nadchodzi ten moment podjęcia decyzji o zakupie auta, które zazwyczaj ma nam służyć kilka lat, stajemy przed wyborem silnika: benzynowy czy diesel. Każdy z nich ma swoich zwolenników, jak i sceptyków. Postawienie na silniki Diesla z pewnością utrudnia szeroko rozpowszechniony przekaz o ich domniemanej szkodliwości na środowisko, jak również na nasze zdrowie. Ale czy tak naprawdę jest? A może to właśnie silniki Diesla potrafią dbać o Nasze najbliższe otoczenie, w którym na co dzień żyjemy? Te oraz inne wątpliwości spróbujemy Wam wyjaśnić i przedstawimy inne spojrzenie na silniki Diesla jako mając potencjał na dalszy rozwój w przyszłości. Ponadto sprawdź, dlaczego warto zaufać silnikowi Diesla oraz na co zwrócić uwagę podczas jego eksploatacji, aby uniknąć awarii i kosztownych napraw. Podpowiemy także, jak rozpoznać awarię wtryskiwaczy oraz komu warto zlecić ich naprawę.

Jesteśmy firmą troszczącą się o dobro naszej planety. Sprzedajemy wtryskiwacze, które są przyjazne środowisku. Pokazujemy, że stare diesle mogą być proekologiczne.

Po więcej informacji zapraszamy na: www.dieselauto.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!