Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawa. Zakupy. Montaż. BMW M4K (VLOG#10)Dzisiaj opowiem Wam co musiałem poprawiać po poprzedniej osobie. Niestety ale tym razem to nie ja przyczyniłem się do usterki…Posłuchacie o tym co ulepszyłem w Smerfetce, zobaczycie co do niej zakupiłem i zobaczycie efekt końcowy zakupów. Na koniec ogłoszenia parafialne dla zainteresowanych 🙂 miłego oglądania i słuchania. Pozdro

Link do wydarzenia zlotu:
https://fb.me/e/1QP6TjCkA

Facebook: https://tiny.pl/r6qqw

Instagram: https://tiny.pl/r6qqj

TikTok: https://tiny.pl/r6qql


#bmwm4k #autodlawidza #m4k #miłośnicy4kółek #bmwe3

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Naprawa. Zakupy. Montaż. BMW M4K (VLOG#10)

  1. Faktycznie nie masz nic wspólnego z motoryzacja. Snopowiązałka to nie motoryzacja…
    Pobiłeś pod kątem nudy Patryka Mikiciuka i jego kanał, on pracował na to kilka lat Ty załatwiłeś to szybciej….
    Miazga.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!