Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Naprawy, które czekają każde Audi A3 2.0 TFSI DSG15 tys km zrobione, także to dobry czas by podzielić się tym co może Was czekać w A3 8P DSG 2.0 TFSI 🙂

✔️ Oblicz czy nie przepłacasz na OC – https://bit.ly/Oblicz_i_oszczedz_500z
🚗 Dodaj auto na naszą giełdę – https://bit.ly/Dodaj_ogoszenie
——————————————————————
🔧 Nasza strona: http://autobooster.weebly.com/aktualnosci
——————————————————————
🔎 Nasze sociale:
Facebook: https://www.facebook.com/AUTOBOOSTER/
Instagram: https://www.instagram.com/autobooster_/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

9 komentarzy do „Naprawy, które czekają każde Audi A3 2.0 TFSI DSG

  1. W A5 2012 ten sam silnik wytrzymał mniej niż 60k km i musiał być wymieniony na nowy. Aktualny motor jakoś przejechał aż 80k km od wymiany, ale skrzynia biegów za to się pierdoli niesamowicie.
    *Oba motory to 2.0tfsi 211km, skrzynia to tip tronic.

  2. Jeszcze nagar i odma z ważnych rzeczy, n75, n80 i dv też lubią zawodzić, kosztują niedużo i warto to też zrobić po zakupie, koszty robocizny trochę rozmijają się z prawdą, we Wrocławiu za 150zl to nikt maski nie otworzy

Dodaj komentarz

Zadzwoń!