Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Nie działa wskaźnik paliwa? Wymiana pływaka w baku!Jeśli macie problem z błędnymi odczytami poziomu paliwa to prawdopodobnie pływak (jego potencjometr) nadaje się do wymiany. Pokazujemy krok po kroku jak wymienić pływak w baku.

#wskaźnik #paliwa #pływak
————–
Patronite: https://patronite.pl/povagowani

Music
Boost by Joakim Karud http://soundcloud.com/joakimkarud
Music promoted by Audio Library https://youtu.be/6z227WiJeJM

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „Nie działa wskaźnik paliwa? Wymiana pływaka w baku!

  1. Hey może mi doradzić wlałem dziś do pełnego baku i strzałka nie pokazuje do pełna staje ona na dwóch kreskach.strzalka opada ale przy tankowaniu się nie podnosi do pełnego baku
    Czy plywak mam do wymiany?jak zgarze auto strzałka opada a jak zapale podniesie się do tego momentu

  2. Dzisiaj miałem okazję wymienić pływak w swojej O1, ale dalej źle wskazuje, przed wsadzeniem smoka sprawdzałem ręcznie wszystko ładnie chodzi, potem po włożeniu zawiesił się znowu, po ponownym wyciągnięciu i wsadzeniu już zaczęło trochę inaczej pokazywać, dla pewności zalałem za 2 dychy symbolicznie dla sprawdzenia czy działa, wskazówka minimalnie się podniosła jednak dalej nie mam przekonania czy dobrze będzie działać

  3. Ale kozak !!! Wymienił pływak bo akurat Skody i Seaty mają dostęp pod tylnymi fotelami. A co z autem gdzie trzeba ściągać bak ,który jest przykręcony zardzewiałymi (zapieczonymi) śrubami i połowa z nich się urywa przy demontażu ??? Wtedy też jest taka miła i przyjemna wymiana ? He ?

  4. W moim passareti właśnie padł dwa dni temu i to tak że musiałem assistance brać bo zero zupy teraz zatankowałem dwa dni temu na full przejechałem 350km i nadal pokazuje 600 i full bak

  5. Cześć a u mnie w Doblo wymieniona była pompa elektryczna na mechaniczną i jakiś czas potem wskaźnik paliwa opadł i już się nie podnosi. Jakieś nakierowanie?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!