Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Niebieskie popsute bmw N46- Valvetronic deadTrochę na odwrót: najpierw naprawa a następny film będzie z prezentacji tej buni.

Podkreślam: jestem amatorem, wszystko co widzicie na filmie mogłem robić źle i pewnie robiłem.

FB: https://www.facebook.com/V.G.VanGarage

Instagram : https://www.instagram.com/van_garage

WSZYSTKIE treści obrażające komentujących, wulgaryzm jest kasowany.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

34 komentarze do „Niebieskie popsute bmw N46- Valvetronic dead

  1. Cześć fajny filmik , ja mam trochę inne objawy bo mi szarpie przy szybkim dodaniu gazu i też podejrzewam valvetronic, powiedz w którą stronę trzeba odkręcić go żeby nie nic nie przestawić. Pozdrawiam

  2. Nie chciał Ci zagadać, bo nie można od tak oo, odpiąć aku, trzeba w inpie. Nie dopowiedziałeś, że zagadał Ci dopiero gdy zrobiłeś adaptację sterowników a to bardzo przydatne info. Ale filmik spoko. Pozdro 🙂

  3. Van, rozrząd jeżeli ktoś robił , to tylko łańcuch ewentualnie z napinaczem. Ślizgi masz oryginalne Bmw – swag – febi ma białe plastiki ktoś poszedł po kosztach. Jeżeli chodzi o kalibrację serwomotoru nie potrzebujesz kompa wystarczy zostawić na zapłonie na 30 sek i sam się skalibruje. Tak Van , to dziadostwo ☺️ Nie Bmw . Czekamy na filmik z wymiany uszczelniaczy 😊

  4. Moze poprostu trzeba troche pojedzic to sam komputer wykryje ,ze juz sa nowe parametry do ECU? Widze rozrzadzik z przodu jeszcze wiec nie trzeba targac maszynowni na zewnatrz. a tak btw prosta usterka zdjac dekiel i wymienic taką "pompkę" ile sobie majster w warsztacie za takie cos liczy?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!