Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Nielogiczna naprawa blacharska czyli opel combo z przebiegiem 840 tys.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

41 komentarzy do „Nielogiczna naprawa blacharska czyli opel combo z przebiegiem 840 tys.

  1. "Te autobusy niech zabiera" – ten tekst w odpowiednich okolicznościach mógłby stać się tak sławny jak "jestem hardkorem", "krzychu kadetem tera", " miota nim jak szatan" tudzież "ale urwał" 😀

  2. Majster tylko dobrze skasuj za taką zabawę ze spawaniem 😂 poszedłby epoksyd troszeczkę zaledwie szpachli i by było okey, autko dalej by pracowało. Ale jak mówisz klient nasz pan. Tak czy siak dobra robota👍👍 A co do pokrywania się rdza. Czyżby tuning auta na miarę naszych zarobków? Ratrod? 😂

Dodaj komentarz

Zadzwoń!