Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Nissan Qashqai 2015 – komputer pokładowyNissan Qashqai J11 (2015) – prezentacja funkcji komputera pokładowego.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

17 komentarzy do „Nissan Qashqai 2015 – komputer pokładowy

 1. Czy jest opcja wyłączenia kontrolki ilości km do zatankowania? Czy ktoś tez ma taki problem że strasznie zjada podczas trasy, prawie podwójnie a prędkość 100-120km/h..

 2. Na powyżej kontrolki P dotyczącej hamulca ręcznego jest kontrolka w samochodu, w moim samochodzie w wyłączonym silniku, kontrolka ta druga na częrwono, co to może oznaczać? Gdy silnik jest włączonybkontrolka gaśnie.

 3. Fuel Economy 1 oznacza spalanie średnie, a wykres / belka TEŻ pokazuje spalanie średnie, dlatego mamy tam wartość 8,4 mimo że samochód nie jedzie 🙂 Fuel Economy 2 to spalanie chwilowe i dlatego pokazuje — :)))

 4. Czy w Kaszkaju jest kontrolka od ciśnienia oleju ? Kiedyś do pomiaru ciśnienia oleju wyjęliśmy czujnik ciśnienia. Kontrolka "lampa alladyna" nie zapaliła się wcale. Kaszkaj 1.6 dci 2012 rok.

 5. Generalnie fajna prezentacja, nie mniej uważam, że prowadzący powinien się przygotować Przed(!) prezentacją.
  Sformułowania typu "nie wiem co to oznacza" i"jeszcze tego nie robiłem" uważam za jaskrawy przejaw niekompetencji(?) lub lekkomyślnego podejścia.
  Nie oczekuję oczywiście, że prowadzący prezentację opowie nam o ścisłej specyfikacji technicznej, ale krok po kroku objaśni funkcje komputera pokładowego.
  Dodam jeszcze, że taki drobny szczegół jak wyczyszczenie kokpitu byłoby mile widziane.

  Moja ocena to 5/10 z pokreśleniem, że moim zdaniem prowadzący powinien mieć minimum informacji na temat tego, czym się zajmuje.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!