Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Niszczymy Silnik SPALANIEM STUKOWYM – Jak brzmi spalanie stukowe? Kiedy występuje? BMW E36 1.6 TURBONiszczymy silnik w imię nauki!
Carvetical rabat 10% link : https://www.carvertical.com/pl/landing/v3?utm_source=infl&a=zgrywus&b=596ea163&voucher=zgrywus

Od teraz na naszym kanale znajdziecie każdego tygodnia przynajmniej jeden nowy odcinek!
Jeśli macie jakieś ciekawe pomysły związane z turbo które możemy dla was sprawdzić to śmiało piszcie pod tym komentarzem 🙂

Instagram: https://www.instagram.com/zgrywusgarage/
FACEBOOK : http://tnijurl.com/f47cc7300639
ZRZUTKA : https://zrzutka.pl/uburg3
WSPÓŁPRACA E-MAIL : zgrYwusGaraGe@gmail.com

spalanie stukowe
knocking combustion
knock
turbo
turbo bmw
e36
tłok
stuk
#knock #stuk #strojenie

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

47 komentarzy do „Niszczymy Silnik SPALANIEM STUKOWYM – Jak brzmi spalanie stukowe? Kiedy występuje? BMW E36 1.6 TURBO

  1. test na paliwie e85 zróbcie na zdrowym silniku czy to można lać i nie będzie szkodzić silnikowi i osprzętowi. Paliwo jest ogólnodostępne w niektórych krajach.

  2. Ludzie: Silniki w BMW to gówno, ciągle się psują. 1.6 z BMW, po ładowaniu ponad 1 bara, katowane spalaniem już nawet nie stukowym tylko wybuchowym i wywaleniu upg (xD): Mordo zrób przerwy na świecach i dawaj na rondo

  3. Taki mały tip do poprawy jakości filmików w przyszłości. Możecie robić w trakcie nagrywania jednocześnie kamera + zrzut ekranu . Potem przy montażu filmu. skleić w jedno i wyjdzie dużo bardziej przejrzyście w materiale.

  4. Bardzo ciekawy i ważny materiał, dobrze wiedzieć jak to słychać, jak by jakieś śruby podskakiwały w schowku, lecz sami powiedzieliście iż to zniekształcony dźwięk.
    Kiedyś chcieliście jeszcze nagrać materiał ze zdjęcia ogranicznika obrotów i pokazać jak szybko można w ten sposób załatwić silnik.

  5. Szczerze, nie słyszałem stuków albo nawet nie wiedziałem jak brzmią konkretnie więc sądzę, że bardzo fajnie to pokazaliście, fajny materiał, oby więcej podobnych!

  6. Nie wiem jak na żywo , ale przypomina mi to dźwięk panewy, podobnie to brzmi na żywo??

    W m43tub18 jak panewka się krecila na korbie A nie wale to identyczny dźwięk był na Żywo jak wasze stuki na filmie 😀

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!