Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Nitowanie na gorąco i poszukiwania chłodnicy! | Ford GPW | Ford GPW

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Subskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCQ1x
http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Nasz Ford GPW to wojskowy terenowy samochód amerykańskiej produkcji z okresu II wojny światowej – potocznie zwany jako jeep. Z uwagi na wielkość zamówień w okresie wojennym niezbędny był drugi producent samochodu. Zlecenie otrzymał Ford, któremu przekazano za darmo dokumentację od Willysa pod warunkiem produkcji wyłącznie na zamówienia rządu USA. Ford GPW od pierwowzoru różnił się jedynie drobnymi szczegółami. Części obu samochodów mogły być stosowane zamiennie. Wyprodukowano w sumie 361 349 Willysów MB i 277 896 Fordów GPW.
Auto było używane przez wszystkie siły alianckie podczas wojny, a następnie także przez użytkowników cywilnych w wielu krajach.

Jeśli chcesz wziąć udział w odcinku wyślij swoje zgłoszenie na adres Autohistorie@gmail.com

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikic
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatr

#patrykmikiciuk​ #autohistorie​ #motoryzacja

Materiał zawiera lokowanie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

22 komentarze do „Nitowanie na gorąco i poszukiwania chłodnicy! | Ford GPW | Ford GPW

 1. oglądałem sensacje 20 wieku i rozpoznałem cie tam zagrałeś żołnierza usa wysiadając z Willysa i aresztując generała Rainharda Gelena super zagrane ..

 2. Mówisz o niebezpiecznej pracy z gazami a działasz bez bezpieczników? Może sam do końca nie zdajesz sobie sprawy co robisz? Bo ostatni raz takiego "piromana" jak Ty widziałem z dekadę temu.

 3. Proponuje skończyć ten projekt i wypuścić 10min film z Rafałem w roli głównej. Nic mnie bardziej nie meczy jak kolejne filmy z udziałem Adama, który przez 30min montuje śrubę z podkładką. Właśnie po wielu odcinkach przemówił ból doopy

 4. Ja kilka lat temu przyjechałem z południa Francji do Polski (ok 2400km) z płynem który szedł do oleju. Kilka razy po drodze olej był spuszczany po drodze i zalewany świeży i oczywiście co 50-70km dolewana woda do układu chłodzenia….

 5. Przepraszam, ale muszę…
  Mam wrażenie, że nie bardzo rozumiecie idee nitowania na gorąco. W nitowaniu na gorąco nie chodzi o to, żeby główka nitu wyglądała ładnie i schludnie. Nit ma złączyć elementy, jednak w dość specyficzny sposób.
  Po nagrzaniu nitu, wkłada się go w otwór i szybko zakuwa lub zagniata drugi koniec, dopóki nit jeszcze jest gorący. Gorący ma być nit, a nie łączone elementy. Podczas stygnięcia nit się kurczy i spaja łączone elementy dociskając je do siebie siłą tego właśnie skurczu. Na tym polega wyższość nitowania na gorąco nad nitowaniem na zimno, to właśnie cała idea tego sposobu spajania metalu.
  Indukcja od biedy się nada, palnik też, ale grzanie powinno nastąpić POZA łączonymi elementami! Idealny byłby mały koksownik (żar koksu nie pozwala na kontakt metalu z tlenem) lub jakiś tygiel elektryczny, a do zakuwania idealny jest młotek pneumatyczny (brawo Rafał, Harry Potter blacharstwa 😉 ).
  Mam nadzieję, że pomogłem.

 6. Kluczami firmy Milwaukee skręciłbym łóżko w sypialni, bo strasznie trzeszczy podczas spania. Te klucze uratują moją relacje z drugą połówką i sąsiadami. Te klucze mi się po prostu należą : )

Dodaj komentarz

Zadzwoń!