Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Nowa Kia Sportage 2022 – dwie CIEKAWOSTKI | wymiana wycieraczek | awaryjne otwieranie bagażnikaDwie ciekawostki dotyczące nowej Kia Sportage 2022.
Awaryjne otwieranie bagażnika / wymiana wycieraczek przednich i tylnej.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „Nowa Kia Sportage 2022 – dwie CIEKAWOSTKI | wymiana wycieraczek | awaryjne otwieranie bagażnika

  1. Dzięki wielkie właśnie przyszedł czas na wymianę wycieraczek w kia optima gt line 2017. Wycieraczki leżą już od paru dni a nie mogłem się zabrać teraz będę miał łatwiej xD

  2. Myślę że każdy producent powinien mieć takiego pracownika który prowadzi taki kanał, super sprawa. Przez pół roku oglądałem chyba każdy filmik natomiast zdecydowałem się na corolle ze względu na braki związane z podzespołami do automatycznych skrzyń biegów no i podejściem do klientów którzy czekali pół roku i poodwoływali im zlecenia z możliwością zamówienia czegoś innego ale już z nowego cennika (sam osobiście znam taki przypadek – wcześniej w to nie wierzylem że KIA tak do tego podeszła). Firma firmą ale robota robiona przez Pana to super sprawa 🙂

  3. Proszę pokazać zmianę koła na zapasowe w HEV, a nie jakąś banalną (dla czytających ze zrozumieniem instrukcję) wymianę piór wycieraczek, które i tak prawdopodobnie wymieni serwis podczas obowiązkowego przeglądu.

    Albo jeszcze lepiej, proszę przebić oponę gwoździem fi 5 mm w nowym SPORTAGEu klienta, żeby pokazać, jak w praktyce działa ten śmieszny zestaw naprawczy w mHEV.

    Zapewniam, że w ten sposób zwiększysz oglądalność kanału.

  4. Mam taki sam patent w citroenie c4 grand picasso z 2008r także żadna nowość… tu tylko dodatkowo tylna wycieraczka dochodzi… warto czytać instrukcje 🙂

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!