Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OBDeleven pl – wymiana filtra i włączenie pompy paliwa / obdelevenwymiana filtra paliwa i odpowietrzenie układu paliwowego.
Zapraszam również na instagrama 📲👍
https://www.instagram.com/obdelevenpl/
Silnik 2.0tdi Cammon Rail
Jak ma auto zapalić jak ma 10,7V he,he dopiero później zobaczyłem.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „OBDeleven pl – wymiana filtra i włączenie pompy paliwa / obdeleven

  1. Jak sprawdzic w obdelevem ilosc paliwa w baku? I poziom rezerwy, jaka dopuscix producent samochodu, np mamy bak 55l a mozna do niego wlac bezpiecznie tylko 52l i mamg 3l na powietrze. Cos takiego.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!