Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OD SPODU #34 NA PODNOŚNIKU CHRYSLER PACIFICA 4.0 V6 4×4 TAKI SPŁASZCZONY VANSiemandero
Dzisiaj pokazuję Wam co tam pod spodem ma amerykański Vanowaty krążownik szos. Chryslery (crossfire, 300c)miały co nieco z merolami wspólnego ale akurat ten ni w ząb nie ma nic wspólnego z naszymi przyjaciółmi z niemiec.
Pozdro!!!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

31 komentarzy do „OD SPODU #34 NA PODNOŚNIKU CHRYSLER PACIFICA 4.0 V6 4×4 TAKI SPŁASZCZONY VAN

  1. Chyba sobie takiego kupie. Brzydki ale potrzebuje suva 4×4 z dmc ponizej 2675kg by ciagnac łódkę zmiescic się poniżej 3500kg. Nie ma duzego wyboru na rynku.😉

  2. Koleś, jakby reklamował Ładę Samarę byłby wiarygodny. Tymczasem Pacifica to paliwożerne bydlę od którego odbija się w czeluść większość Italiańców, żabojadów i niemiaszków. Jeżdżę 14 lat i wymieniam tylko płyny i klocki. Bez gazu, ale z poczuciem wyższości , bo to bryczka perfekcyjna pod każdym względem . Nawet koleś, który jebnął hulajnogą na czerwonym w machę podziękował, że mu jedynek nie wybiło bo macha jest plastikowa. Doinwestowałem w komputer i oglądam TV na skrzyżowaniach (2400 zł).180000 przebiegu ,a zachowanie jak nówka sztuka. Pewnie nie sprzedam ,zostawię wnukom.

  3. Oj Krisu, Krisu. Gdzie ty po autostradach maszynami rolniczymi jeździsz? I auta przemytnicze z 2 zbiornikami na kanale pokazujesz, oj, oj… niegrzeczny Krisu.

  4. A ja trochę nie rozumiem szydery z LPG. Sam mam benzynę ale LPG to ostatecznie bardziej ekologiczne rozwiązanie, a chęć oszczędzenia przy tankowaniu to niekoniecznie oznaka biedy. Ogólnie filmy świetne i kanał subskrybuję 🙂

  5. Przepraszam, a ten film kierujesz do bogaczy??? Jeżdżę na LPG kilkanaście lat , odłożyłem przez to kupę kasy więc nie jestem już biedny 😉

  6. Jakiś czujnik heh obrażasz lpg jakie ty masz auto a jak pęk ci przewód od chłodnicy to nie wiedziałeś co zrobić heh a gadasz że ma go biedak powiem ze właściciel może by cię oskarżył ja bym ci fiata 126p niedawna heh

  7. blachy w stanach robia tutaj z scrap metal ! jezdza tu debile pikapami i zbieraja stare pralki lodowki rowery itp. a puzniej topia to wszystko w chucie i wychodza takie z tego cuda !!!!!!

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!