Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OD SPODU #35 NA PODNOŚNIKU, BMW E65, TAKI DUŻY, DROGI I LUKSUSOWY NIEMIECKI SAMOCHÓD.Siemson
Dzisiaj limo od Akwarelistów. Zacne Volvo na sąsiednim podnośniku.
Pozdro!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „OD SPODU #35 NA PODNOŚNIKU, BMW E65, TAKI DUŻY, DROGI I LUKSUSOWY NIEMIECKI SAMOCHÓD.

  1. Posiadam taką ale 4.0 i problem mam taki ze przy wpięciu d lub r auto szarpnie oraz podczas zmiany biegów zdarzy się ze także szarpnie i przy odpuszczeniu gazu.. podejrzewam ze mogę mieć ten sam problem u siebie..

  2. Silnik 3.0D ten stary lepszy typ M57 do tego auta niestety za słaby i dostaje po du…e następca N57 ma rozrząd z tyłu, niezbyt dobre rozwiązanie, ale o niebo lepszy od 2.0 d o oznaczeniu N47. Ta jednostka w ty prezentowanym pojeździe najlepiej pasuje do serii 5 E60 E61, ma tam 218 do 231 km, w sam raz do masy pojazdu. Ostani taki pancerny silnik, znam osobiście ludzi którzy zrobili już ponad milion km, ja mam to samo w e61 obecny przebieg 380 000 i śmiga aż miło, olej co 12000 13000 km trzeba lać taki jak fabryka każe i będzie git Castrol 5w30 można również Liqui Moly. Ważne by to był dobry olej spełniający odpowiednie parametry.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!