Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OD SPODU #40 NA PODNOŚNIKU, MERCEDES R171 SLK 200 KOMPRESSOR, NIEMIECKIE KABRIO.Siemandero.
Dzisiaj od spodu c klasa z odkrojonym dachem, muszę przyznać, że Niemieckim inżynierom ten zabieg wyszedł nawet całkiem nieźle. Żeby tak projektować auta trzeba mieć jakiś talent malarski.
Pozdro!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

29 komentarzy do „OD SPODU #40 NA PODNOŚNIKU, MERCEDES R171 SLK 200 KOMPRESSOR, NIEMIECKIE KABRIO.

  1. Siemsa Chris mam takiego SLK można przy nim rozrząd ogarnąć jak masz czas i chcesz to nagrać a nie krzykiesz 6 milionów za wymianę to możemy się zgadać

  2. Ten przycisk jest do nadmuchu ciepłego powietrza na kark. W zagłówku jest grzałka. Często się piny przepalają w kostce pod fotelem i nie działa albo podgrzewanie fotela albo nawiew na kark.

  3. Cześć "Profesorze Chris"!!! Świetne masz te filmy 👍👍👍. Kanał dopiero co odkryty, a już podoba mi się prosty sposób, w jaki tłumaczysz krok po kroku co i jak – co jak działa, możliwe przyczyny usterek, zaś (pozorne) włączenie widza w sam proces rozpoznania usterki (to z filmu o "cytrynianie") – po prostu genialne.
    Przy okazji chciałbym się zapytać, czy jest możliwość jakichś bliższych oględzin okiem speca mercedesa E z rocznika 2007-2009? Nie chodzi mi o wymienianie po kolei wszystkich możliwych usterek (bo o tych to można sobie poczytać np. na opiniach włascicieli/użytkowników tych aut na stronie autocentrum), ale bardziej na ogólny rzut, porównanie z pozostałymi autami z tzw. "wielkiej trójki" (z których dwóm pozostałym markom do MB zdecydowanie brakuje. Z góry wielkie dzieki. Świetny kanał.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!