Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Odbieram BMW i8 362KM samochód od AMERYKA CARS

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689AMERYKA CARS
ul. Wałowa 32,
43-100 Tychy

Import samochodów:
E-mail: kamil@amerykacars.pl | Tel: 509 230 500
E-mail: piotr@amerykacars.pl | Tel: 509 230 633
E-mail: jakub@amerykacars.pl | Tel: 573 110 891

Naprawa:
E-mail: naprawy@amerykacars.pl | Tel: 515 703 880

Odprawa celna, akcyza, tłumaczenia:
E-mail: dokumenty@amerykacars.pl | Tel: 513 685 055

Jeżeli masz problem z wysokością odszkodowania lub miałeś szkodę za ostatnie trzy lata daj nam znać , bo prawdopodobnie Twoje odszkodowanie zostało zaniżone !!!

link do strony:
https://terazdoplata.pl/leszkomototv/

Partnerzy kanału LESZKOMOTOTV:
https://tec2000.pl
https://terazdoplata.pl
https://kancelaria360.pl
https://pimautoserwis.pl
http://slineserwis.pl
https://www.facebook.com/DucarRentaCar/
https://www.facebook.com/Moto-Krlestwo

#amerykacars #terazdoplata #tec2000

pozdrawiam
Grzegorz 😉

WSPÓŁPRACA:
WhatsApp: leszkomototv
Instagram: @leszkomototv
FB: leszkoMotoTV
@ glgroup@wp.pl

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

47 komentarzy do „Odbieram BMW i8 362KM samochód od AMERYKA CARS

  1. super film. A tak zmieniając temat czy BMW serii 7 e65 mając zawieszenie adaptacyjne i samopoziomujące można podnieść podnośnikiem dwu kolumnowym czy trzeba wprowadzić zawieszenie w stan serwisowy tak jak bywało to w Citroenach z zawieszeniem pleumatycznym.

  2. O ile świetnie wygląda na zewnątrz i8 tak w środku jest bardzo słabo. Wygląda kompletnie nieadekwatnie do tego co widać na zewnątrz. No cóż, nie bez przyczyny już ich nie robią. Śmieszy mnie też, że i8 uznano za supersamochód od BMW od czasów M1, a takiego 2x potężniejszego M8 już nie i chyba nawet Clarckson mówił, że to zwykłe GT

  3. Tego mietka z Kłodzka którego pokazywałeś ostatnio jest w Ząbkowicach śląskich w komisie do sprzedania 🤔 jak dla mnie na żywo lekka wieś . Pozdrawiam.🤜🤛

  4. Nagraj kiedyś odcinek, skąd Ty się w ogóle wziąłeś. Wyglądasz na kogoś kto ma dużo czasu w życiu, rzuciłeś pracę i postanowiłeś zostać jutuberem/tiktokerem? Miałeś prace, ale Ci się nudziło? Wyrastacie jak grzyby po deszczu XD

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com