Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Odbudowa mustanga – #1 rozbiórka i prefabrykacja materiałuFilmik przedstawia jak zły dobór opon połączony z chwilowym brakiem koncentracji może was słono kosztować.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

18 komentarzy do „Odbudowa mustanga – #1 rozbiórka i prefabrykacja materiału

  1. Witam. Jestem na etapie szukania inspiracji na rame posadzkowa… mozna prosic jakies fotki filmy jak masz zrobiona ta rame? Jak mocujesz szczeki z z czego masz zrobione te szyny? Pozdro!

  2. Bardzo rzeczowy film. W tej chwili oczekiwanie na naprawdę blacharską Mustanga że Stanów to około pół roku. Jeżeli chciałby Pan wejść w ten interes proszę skontaktować się z firmą AutoDiscower. Będzie Pan miał mnóstwo zleceń. Pozdrawiam.

    O teraz zauważyłem wiele ,, mądrych" komentarzy pod filmem. Proszę je olać, to zazdrośni i sfrustrowani, którzy zawsze wiedzą lepiej ;-).

  3. Żaden producent samochodów nie przewiduje w karcie naprawy wymiany elementw takich jak podluznice w połowie tak sobie ucinając i wspawujac tak ważne elementy wymienia się w całości . Pracuje na warsztacie i po takich naprawach auta sa tutaj sprawdzane tutaj to auto po tej naprawie nie zostało by dopuszczone do ruchu.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!