Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Odczyt kodów błędów CC-ID w BMW E87, E90, E60, X5 E70, E63W BMW E87, E90, E60, X5 E70, E63 kody CC-ID pozwalają na znalezienie dodatkowych informacji na temat stanu pojazdu i mogą okazać się bardzo pomocne w czasie usuwania usterek. Dzięki nim można dokładnie stwierdzić która żarówka jest przepalona, w którym kole jest nieprawidłowe ciśnienie, dlaczego Dynamic Cruise Control się nie uruchamia, jaki jest stan zbiornika AdBlue oraz wiele innych.
Nie potrzebujesz narzędzi lub komputera, aby wejść w to menu diagnostyczne. Wykonaj poniższą procedurę, aby zobaczyć ukryte kody błędów w menu CHECK.

Kody błędów BMW CC-ID: http://mr-fix.pl/wpis/bmw-kody-cc-id-komunikatow-bledow/

Więcej na http://mr-fix.pl/
Facebook: https://www.facebook.com/mrfixpl/
Instagram: https://www.instagram.com/mrfixpl/
Pinterest: https://pinterest.com/mrfixpl/
Instructables: http://www.instructables.com/member/mr-fix/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

13 komentarzy do „Odczyt kodów błędów CC-ID w BMW E87, E90, E60, X5 E70, E63

  1. A jeśli jadąc samochodem wyświetlił mi się błąd w postaci: nagle same wycieraczki zaczęły działać. Nie mogłem ich wyłączyć non stop świeciło się aż 7 kontrolek między innymi od ręcznego, abs, pasów, niskiego ciśnienia w oponach…
    Co to może być? Wyłączyłem samochód i włączyłem ale nic to nie dało. Dopiero jak samochód postał więcej niż 1-2h to wtedy wszystko się naprawiło.

  2. przez ten filmik zespsulem sobie samochod. powciskalem jak kazano na kanale i przestal dzialac przycisk start/stop, potem przestalo dzialac wszystko. laweta i mechanik

  3. Mam pewien problem z moim E87 mianowicie co jakiś czas podczas jazdy licznik wariuje zapalają się wszystkie kontrolki i serwis a potem wszystko znika i nie ma błędów dodam ze nie dawno wymieniłem akumulator na nowy może wiesz o co chodzi ??

  4. Hej widzę że u Ciebie też kontrolka silnika nie chce zgasnąć ? Mi właśnie się tak stało wcześniej gasły wszystkie a teraz silnik nie chce (ta pod pasami bezpieczenstwa) co może być problemem. Dzienks

Dodaj komentarz

Zadzwoń!