Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Odpalanie M62M – Silniki Nowej Generacji! EMD 645/ M62M – New Generation Engine EMD 645 + Sounds!Film przedstawia odpalanie M62M-011 w Karsznicach po Tankowaniu. Jak widać lokomotywa wcale nie mazuci, dzięki zastosowaniu nowoczesnych silników EMD 645 [podobne co w lokomotywach Class 66]

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

27 komentarzy do „Odpalanie M62M – Silniki Nowej Generacji! EMD 645/ M62M – New Generation Engine EMD 645 + Sounds!

  1. maszynka cacy 😉 u nas wszystko jest nowej generacji zwłaszcza ten silnik co w Ameryce jest już jako stary klekot no a u nas jak wiadomo nówka nie śmigana 🙂 w gruncie rzeczy ładnie to chodzi dźwięk cud miód malina pozdrowienia dla autora

  2. Też macie pojęcie,to nie jest silnik żadnej nowej generacji,Lokomotywy F40PH produkowano od drugiej połowy lat 70tych do ponoć 1992.Jak na dzisiejszy postęp to jest stary trup! Ponadto czy jest "mazut" czy nie to zależy od innych czynników takich jak vłaścive ustavienie kąta wyprzedzenia wtrysku,ogólnego stanu silnika,..lista jest długa.Także to nie do końca jest tak.Od 1991-2000 F40PH produkował MK/MPI więc stosowano w nich już inny silnik.

  3. @2222Rafcio hehe a mi sie powalilo bo ja bylem dzis a Ty widze wczoraj przeciez dzis 4 no tak hehe no ja musze sie pochwalic ze od jutra zaczynam przygode na karsznicach:):)

  4. 2222Rafcio@ to o ktorej Ty byles ja bylem miedzy 16 a 17 dzis i staly 3 traxxy tamara 2 skody jeden byczek i class66 FPL'a a nie bylo ju tego M62M kurcza bela no:):)no i SMki tam kolo hal

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!