Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Odpalanie WFM i jazda próbna Willisem! | Ford GPWSubskrybuj: https://www.youtube.com/channel/UCQ1x
http://mubi.pl/patryk_mikiciuk150 pamiętajcie aby sprawdzić kalkulacje swojego samochodu i odebrać bonus 150 PLN!
Nasz Ford GPW to wojskowy terenowy samochód amerykańskiej produkcji z okresu II wojny światowej – potocznie zwany jako jeep. Z uwagi na wielkość zamówień w okresie wojennym niezbędny był drugi producent samochodu. Zlecenie otrzymał Ford, któremu przekazano za darmo dokumentację od Willysa pod warunkiem produkcji wyłącznie na zamówienia rządu USA. Ford GPW od pierwowzoru różnił się jedynie drobnymi szczegółami. Części obu samochodów mogły być stosowane zamiennie. Wyprodukowano w sumie 361 349 Willysów MB i 277 896 Fordów GPW.
Auto było używane przez wszystkie siły alianckie podczas wojny, a następnie także przez użytkowników cywilnych w wielu krajach.

Jeśli chcesz wziąć udział w odcinku wyślij swoje zgłoszenie na adres Autohistorie@gmail.com

Zajrzyj również na:
Instagram: https://www.instagram.com/patrykmikic
Facebook: https://www.facebook.com/mikiciukpatr

#patrykmikiciuk​ #autohistorie​ #motoryzacja

Materiał zawiera lokowanie.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

35 komentarzy do „Odpalanie WFM i jazda próbna Willisem! | Ford GPW

  1. Widziałem dziś Pana na torze Jastrząb na wyścigach liqi moly. Z żoną i synem chciałem podejść zrobić zdjęcie na pamiątkę jak wysiadłeś z mercedesa. Ale jak zauważyłeś że chce podejść to odwrociles się i odszedłeś szybko . . trochę słabe to bylo, ale być może nie lubisz zdjęć z fanami..

  2. Adam producent willisow wow dobra robota. Ale jak to ciagnie kurde. I patryk cieszacy sie jak dziecko po przejazdzce wfm-ka sentymentalna podruz do czasow szkoly tez ostatnio jezdzilem motorynka kumpla istny sztos nigdy niemialem swojej ale mialem simsona moze warto by bylo znowu go miec? 🙂 pozdro dla ekipy carington serwis.

  3. 4:25 Jak to każdy, kto ma prawo jazdy? Po pierwsze, poza posiadaczami kat. A mogą jeździć oczywiście posiadacze A1. Mówienie, że każdy kto ma B może, jest wpychaniem ludzi w kłopoty – bo mając B, by móc się przejechać WFM-ką, trzeba to B mieć od co najmniej trzech lat. Jakiś świerzak po egzaminie na kat. B wsiądzie na WFM-kę, i co? I buli…

  4. 10:06 Patryk a komu przeszkadzają kopalnie? Komu przeszkadza ruski gaz i ropa. To także w tepałenie i innych śmieciowych mediach trąbili i kibicowali zamykaniu, embargu itd….

  5. Pierwsza część o WFM Wojtka rewelacja 😃 👍 jeszcze w dodatku ta muzyka Patryka z " Legendy PRL" po prostu banan na gębie, jakbym słuchał lata z radiem z dzieciństwie 🤩👌. A w drugiej części najlepszy tekst Adama: jeszcze tylko łopata i siekiera i można jeździć 🤣😂💪👍 Jeszcze raz dzięki za spotkanko Adam (na żywo robi mega wrażenie, ale na filmie obejrzeć też dobrze) Tak trzymajć ! Pozdrawiam chłopaki, Pozdrawiam Anię 🖐️ i Lacky🐈🐕🐩😊🖐️

  6. Przy obecnej benzynie (95oct) trzeba inaczej ustawić zapłon. Instrukcja z lat 50 mówi: dla benzyny 68 oct wyprzedzenie zapłonu to 0.00 cala , dla 72 oct to 0,010 cala, a dla 95 to ok 1mm ( po przeliczeniu cal na mm) , Mogę podesłać skan informacji z org. Tak ustawiłem sobie i fakt – żwawszy. Działa. Dzisiejsza benzyna inaczej się spala w komorze niż starsza. Trzeba dopasować wyprzedzenie zapłonu do oktanów.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!