Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

ODPŁYWY SZYBERDACHU. MOKRA KANAPA. BMW E60 2004. CLEAN SUNROOF DRAINING HOLES.Bmw 5 series E60 2004′ with sunroof

In my case problem with wet rear seats was solved. I cleaned sunroof draining holes located over rear wheel arches.

Problem z zalewaniem tylnej kanapy został rozwiązany poprzez odetkanie tylnych odpływów szyberdachu. Znajdują się one nad tylnymi nadkolami.
Trzeba podnieść lekko auto lewarkiem i odchylić nadkole. Nie trzeba całkowicie demontować nadkola ani zdejmować koła.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

3 komentarze do „ODPŁYWY SZYBERDACHU. MOKRA KANAPA. BMW E60 2004. CLEAN SUNROOF DRAINING HOLES.

  1. Kolego, a nie myślałeś żeby całkiem wywalić te plastikowe zatyczki? Ja je wyciągnąłem już ze 4 lata temu i nic się tam nie blokuje. Bałem się że właśnie od strony koła będzie się odpływ brudził, ale sprawdzam go co jakiś czas i oba są czyściutkie i drożne..Ale zakładam jednak że po coś je jednak inżynierowie tam wstawili, wiesz może jaka jest ich rola? Cały czas zastanawiam się czy nie wstawić ich z powrotem?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!