Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OPEL 2.2 DIRECT, DEMONTAŻ SILNIKA I PRZYCZYNY POBORU OLEJU.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Siemka
Dzisiaj trochę grzebania, w Opelku z bezpośrednim wtryskiem. Wkradł mi się delikatny błąd bo kod tego silnika to z22yh żle coś przeczytałem w katalogu. Ciekawostka, nie ma tłoków do tego sprzętu więc słupek poszedł do wymiany
Pozdro!

P.S.
Nie do końca to pokazałem ale w bloku było kilka bardzo głębokich rys, nie wiem czy szlif by je zdjął 🙁 natomiast same rysy spowodowane jakimś zaniedbaniem filtra powietrza. (piasek(nie ten piosenkarz))

Facebook:
https://www.facebook.com/ProfesorKris/

Instagram:
https://www.instagram.com/profesor_chris/

Meble warsztatowe których używam
https://fastservice24.pl/

Wsparcie kanału.
90 1910 1048 2123 4990 4252 0001
albo
https://paypal.me/ProfesorChris?locale.x=pl_PL

Warsztat Profesora:
https://g.page/ProfesorChris?share

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

32 komentarze do „OPEL 2.2 DIRECT, DEMONTAŻ SILNIKA I PRZYCZYNY POBORU OLEJU.

 1. Mam wrażenie, że wszystkie silniki sypia się dlatego że właściciele nie wymieniają oleju lub filtrów na czas. Wystarczyło by co 8-10kkm zalać jakikolwiek olej z dopuszczeniem producenta i przy tym wymienić filtry oleju/powietrza i paliwa jeśli jest wymienny i sam słupek starczył by na 300-500kkm. Mam rację?

 2. 1:23 "Pada deszcz" (Kolęda pada śnieg )
  Poprzez białe smugi, z wodą za pan brat
  pędzą nasze tłoki szybkie niby wiatr.
  Biegnij Chris przez mokry parking
  my wieziemy opel zielony i śpiewamy tak:

  Pada deszcz, pada deszcz, dzwonią tłoki nam.
  Co za radość, gdy wymienisz słupek i można jechać w dal.
  Gdy pada deszcz, silnik pada też, świecą się kontrolki nam.
  Wydatki są przed nami, *
  a za nami kłęby dymu aż nie widać nas.

  (*Wiem tu to nie chce mi się spasować tak jak w odcinku )

 3. Chrisie, nie myślałeś czasami o sprawieniu sobie przyzwoitego mikroskopu warsztatowego? Byłoby to doskonałe narzędzie nie tylko dla Ciebie ale i do celów dydaktycznych – serio, serio. Nie kosztuje fortuny a prestiż warsztatu wzrośnie.
  BTW Czy wiecie jak się mówi na małego Niemca? Mikroszkop.

 4. Kiedyś miałem Vectrę b 2,0 16 pb/ lpg żarła olej jak głupia po wymianie uszczelniaczy na zaworach i regeneracji głowicy problem zniknął z pobieraniem oleju ale wcale pòźniej nie byłem z tego zadowolony bo trzeba było wymieniać a tak dolewka i do przodu i ciągle nowy olej w silniku 🤔

 5. Ile taki opel ma przebiegu 160tysi;)? Ale dają ci samochody do naprawy. Dobre niemiec płakał jak sprzedawał. A co klijet na to? Opłaca się takie coś naprawiać? Czy swap od razu?Kolega kupił od chandlarza z wadą turbiny i uszkodzonym łożyskiem w skrzyni. Oczywiście zapomniano o tym wspomnieć.

 6. Miałem kiedyś Datsuna z takim problemem . zamówiłem w Łodzi szersze pierścienie tłoki w tokarkę rowki poszerzyłem i autko śmigało jak ta lala zrobiłem nim 50 tyś i nie brał grama oleju . Ja akurat nie miałem wyjścia bo tłoków nie szło dostać ale wychodzi taniej i niekiedy lepiej niż w oryginale często tak robię w starych motocyklach i jest super efekt

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!