Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OPEL AMPERA-E ULTIMATE 204 KM I Prezentacja auta | Opel Serwis Haller GdańskZapraszamy do prezentacji wyjątkowego modelu! Jedyne egzemplarze dostępne w Polsce. Przedstawiamy w 100% elektryczny Opel Ampera-E.

Zapytaj o szczegóły: 692-434-063

#OpelAmpera #OpelTrojmiasto #OpelSerwisHaller

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „OPEL AMPERA-E ULTIMATE 204 KM I Prezentacja auta | Opel Serwis Haller Gdańsk

  1. Szkoda, że auto bardzo rzadkie co nie wróży szybkiej sprzedaży w późniejszym czasie. Z tyłu głowy kupujący będzie miał " problem z częściami i ich ceną". To auto było by hitem ale obecna polityka właściciela Opla (GM) w Europie która sprawia wrażenie jak by go miało nie być. A jedynie słuszne samochody to te z kraju miłośników żabich udek. Powoduję, że może skończyć jak pewna szwedzka marka ,która kiedyś produkowała samoloty.
    Dlaczego Opel nie zdecydował się wprowadzić Chevrolet'a Volta 2 generacji tak jak to było z Ampera gen. I? Czyszby stanowił dużą konkurencję?

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!