Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Opel Corsa D – Wasze auta – Test #30 – Damian

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689↓↓ Więcej Informacji ↓↓
W 30 odcinku z serii „Wasze auta” Damian opowiada o swoim aucie – Oplu Corsa D.

Też chcesz nakręcić swój film? – https://www.youtube.com/watch?v=U9Oi6NiG7vw

Subskrybuj kanał Zachar OFF, jeśli nie chcesz niczego przegapić! – http://www.youtube.com/user/ZacharOFFpl?sub_confirmation=1

Facebook – https://www.facebook.com/zacharoffpl
Instagram – https://instagram.com/zachar_off/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

36 komentarzy do „Opel Corsa D – Wasze auta – Test #30 – Damian

  1. Bo fotela się nie reguluje z zapiętymi pasami 🤦‍♂️ Nie bez przyczyny nawet na egzaminach na prawko jest powiedziane że zapięcie pasów powinno nastąpić na samym końcu przygotowań do jazdy

  2. Mam to auto już długo niedługo sprzedaję, 1.3 cdti bez ecoflexa ale wersję enjoy. Uważam siebie za bardzo ekonomicznego i inteligentnego kierowcę, lepszego pod tym względem od 99% kierowców, generalnie mało hamuję, (przed rondami generalnie hamuję silnikiem) nie jak większość kierowców gaz – hamulec … nie jeżdżę szybko, to na trasie ok 80-90/h spalanie wg komputera wyniosło 3.8l/100 a w mieście, różnie, teraz z racji 3km trasy i 2 km jazdy w korku to spalanie ok 5-5.6l zimą ok. pół litra więcej. W rzeczywistości z racji że jestem ekonomistą spalanie wg komputera należy przemnożyć średnio przez 1.09-1.1 i mamy realne spalanie auta 🙂

  3. Nie rzumiem czasem przyczepiania się do tych plastików.
    Połowa ludzi, która będzie to kupować pewnie jak Ja przesiada się do Corsy D z takich aut jak Punto II czy Clio gdzie takie wykończenie i tak jest niebem w porównaniu do niebieskiej szmatki w Puncie :>

  4. Nie ma nic dziwnego w pakiecie wyposażenia. Pamiętaj żeby nie mieszać wyposażenia odpowiedzialnego z bezpieczeństwo z wyposażeniem poprawiającym komfort. Od ładnych paru lat standardem w samochodach są poduszki boczne w przednich siedzeniach i kurtyny powietrzne dla wszystkich pasażerów więc nikt nie chce odstępować od konkurencji więc bezdyskusyjnie każdy szanujący producent montuje te wynalazki w swoich autach. Co innego z udogodnieniami, takimi bez których da się jakoś żyć: podgrzewane fotele, automatyczna klimatyzacja, skórzana kierownica, nawigacja… Za takie udogodnienia w autach tej klasy długo jeszcze będziemy dodatkowo dopłacać bo nikt nie będzie mógł zarzucić że bez nich będziemy się czuć mniej bezpieczni niż w autach które je posiadają, a bezpieczeństwo to rzecz najważniejsza. I jeszcze jedno. Poduszki nie są w słupkach A i C. Te oznaczenia dotyczą kurtyn powietrznych schowanych w bocznej krawędzi dachu, a oznaczenia z przodu i z tyłu mówią o tym że poduszki te obejmują swoją ochroną pasażerów z przodu i z tyłu pojazdu.

  5. Damian mam pytanie jak byś miał wybierać między Oplem corsą D a peugeotem 207 to co byś wybrał ??? Bardziej mi się podoba Peugeot . Ale ludzie mówią że tę auta się psują a Opel jest ok ..co ty o tym sądzisz???

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!