Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Opel Corsa E: Zegary, Komputer pokładowy | Dixi-Car



Wyświetlacz między zegarami i komputer pokładowy – Opel Corsa E. Co kryje w sobie?
Pomiar ciśnienia opon, alarm kolizji, alarm martwego pola, rozpoznawanie znaków drogowych (OpelEye), spalanie, zasięg, żywotność oleju, prędkościomierz, obrotomierz.
Panel wskaźników w Corsie model 2015.
http://opel.dixi-car.pl/nowa-corsa.htm

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „Opel Corsa E: Zegary, Komputer pokładowy | Dixi-Car

  1. Czy zakładka w 0:13 występuje tylko w konkretnej wersji wyposażenia?
    W Enjoy mam tylko oddzielne zakładki na ilość przejechanych kilometrów, średnie spalanie i średnią prędkość – a nie tak jak tutaj: wszystko na jednej.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!