Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Opel Omega B FL Walka z korozją #1 | Amatorska naprawa blacharsko – lakiernicza Car body restorationHej!
W dzisiejszym filmie zobaczycie moją amatorską próbę naprawy ubytków w nadwoziu na mojej 20sto letniej omedze ;P

FILM MA CHARAKTER PRZYGODOWY!!! NIE JEST PORADNIKIEM!!! AUTOR NAGRANIA ZDAJE SOBIE SPRAWE Z POZIOMU DRUCIARSTWA JAKI OSIĄGNĄŁ!

Zanim internetowi specjaliści napiszą komentarz i tym, że robie to źle powinni wiedzieć, że robie to pierwszy raz…. Pozdrawiam i Zapraszam do oglądania!

————————————————————————————————————————–

konserwacja podwozia,jak pozbyć się rdzy,jak pozbyć się rdzy domowe sposoby,domowe sposoby usuwania rdzy z metalu,jak pozbyć się rdzy z samochodu,usuwanie rdzy z samochodu,usuwanie rdzy z samochodu porady,czyszczenie karoserii z rdzy,skuteczne usuwanie rdzy z samochodu,rdzy,rdza,jak,pozbyć,się,usunąć,miłośnicy czterech kółek,rdza samochódkorozja,usuwanie,antykorozja,mtronic,mechanika,naprawa,farba,malowanie,lakiernictwo,lakiernia,konserwacja

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „Opel Omega B FL Walka z korozją #1 | Amatorska naprawa blacharsko – lakiernicza Car body restoration

  1. Filmik bardzo pożyteczny, tylko taka uwaga na przyszłość – jak nagrywasz film, to kamerę trzymaj nie w ręce a na statywie albo połóż ją gdzieś w jednym miejscu. Gdy tak skaczesz z obrazem to bardzo męczy wzrok oglądającego 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!