Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OPel Vectra C 1,9 ctdi Z19DTH Rozrusznik Starter problem Regeneracja rozrusznikaOPel Vectra C 1,9 ctdi Z19DTH Starter problem … jak widać na filmiku Opelek miał problem z odpalaniem a jak było zimno to już ledwo co odpalał -:)
no problem with wbcars@wp.pl -:) Regeneracja rozrusznika
Pozdrawiamy Zapraszamy -)
https://www.facebook.com/WBcarsGdansk
https://www.facebook.com/groups/914648728904317
https://www.facebook.com/groups/286654691831976

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „OPel Vectra C 1,9 ctdi Z19DTH Rozrusznik Starter problem Regeneracja rozrusznika

  1. Czy taki stary rozrusznik może powodować rozładowywane akumulatora? Mam ten sam silnik i akumulator mniej więcej raz w miesiącu pada. Odpala podobnie jak na filmie. Czy szukać przyczyny w alternatorze?

  2. I did this job not long ago it's a pain to do honestly no room i was getting bolts off from under and top of the car, make sure have different types of tools otherwise you might not get some bolts out

Dodaj komentarz

Zadzwoń!