Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

OPEL Vectra C | Wymiana baterii w kluczyku do samochodu OPEL VECTRA C.Bateria CR2032
UWAGA:
Przed przystąpieniem do wymiany baterii przeczytaj instrukcję obsługi do swojego samochodu odnoście wymiany baterii. Najlepiej wykonać wymianę baterii w ASO. Jeśli sam podejmiesz się wymiany baterii możesz uszkodzić kluczyk!

Jak koduje kluczyk, gdy nie działa pilot otwierania drzwi.

1. Wsiadam do samochodu.
2. Zamykam drzwi.
3. Przekręcam stacyjkę, ale nie zapalam silnika. Kontrolki mają się zapalić.
4. Przyciskam i trzymam na kluczyku przycisk otwierania drzwi (kilka sekund.) aż do momentu zamknięcia i otworzenia drzwi.
5. Kluczyk został zakodowany.

Kluczyk musi być od tego samochodu w którym próbujecie go zakodować. Musi być zalogowany do tego samochodu. Z nowym kluczykiem tego nie da się zrobić.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

4 komentarze do „OPEL Vectra C | Wymiana baterii w kluczyku do samochodu OPEL VECTRA C.

  1. Mam pytanie odnośnie kluczyka do Vectry C 04 Jak zaprogramować kluczyk na nowo gdyż teraz z pilota działa mi jedynie otwieranie bagaznika natomiast otwieranie i zamykanie drzwi nie dziala musze robic to recznie ??

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!