Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Oszukać przeznaczenie tir vs skuter #Film_Widza #206Szczecin, ul. Ku Słońcu / Boh ,Warszawy
sekunda dzieliła kierowcę motorka od śmierci… albo kalectwa…

Zapraszam na stronę https://www.polscy-kierowcy.pl
►Instagram►https://www.instagram.com/pk_matan/
►Facebook►https://www.facebook.com/polscykierowcyy/
►Subskrybuj►https://goo.gl/0QLSZt
►Wszystkie Odcinki► https://www.youtube.com/playlist?list=PLp7dVrpYO66fepVy2R7COl6uC7UeIe_fa

Obejrzyj wcześniejszy film: https://www.youtube.com/playlist?playnext=1&list=UUPX5smy7RVy9FpMPTeYZctw&index=1

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

26 komentarzy do „Oszukać przeznaczenie tir vs skuter #Film_Widza #206

  1. Zabrać prawko na te 3 miesiące – niech posiedzi na bezrobociu skoro mu się hamować nie chce. To skuteczna metoda na tych ludzi, którzy poza zmianą biegów niewiele w życiu robić potrafią.

  2. Tak właśnie jeżdżą ci "kierowcy zawodowi" jeździłem skuterem i nie rozpisując się parę razy "kierowca zawodowy" próbował mnie zabić..
    Kierowcy osobówek też mają za uszami (wymuszenia) ale szansa przeżycia jest większa.

  3. przejazd na czerwonym gdzie żółte z daleka widać… nawet nie hamował nie zwalniał, próba zabójstwa lub spowodowania wypadków z śmiertelnym skutkiem, Tirowiec powinien stracić uprawnienia na 10LAT do prowadzenia pojazdów z Silnikami

  4. MIał óśmą fazę pomarańczowego i nie mógł gwałtwonie hamować, ja nie wiem czego się czepiacie 😉 Prezcież to jest jedyny zawodowiec na skrzyżowaniu i wie co robi

  5. wina kierowcy ciężarowego zupełnie jasna , ale pytanie pozostaje wciąż to samo , kiedy w tym polskim burdelu na kółkach koniecznie zainstalują sekundniki na każdych światłach ? wiadomo że to nie zmieni "stylu jazdy" niektórych "mistrzów kierownicy" ale znacznie by zapobiegło gwałtownemu hamowaniu przed skrzyżowaniem , zwłaszcza mając na uwadze takie jak żywcówki , a co za tym idzie , wiele kolizji nie miało by miejsca .

Dodaj komentarz

Zadzwoń!