Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Otwieranie bagażnika w VWTak wygląda teraz sposób otwierania bagażnika w samochodach VW i pokrewnych

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

21 komentarzy do „Otwieranie bagażnika w VW

 1. @kamil62408
  eh… zal takich gimbusowych trolli.
  Dlaczego kategorycznie stwierdzasz ze otworzyl pilotem skoro cie tam nie bylo?
  Facet trzyma go w rece bo chce dac dowod na uczciwosc proby.
  Najnowsze auta VW maja system bezkluczykowego otwierania klapy bagaznika. Wystarczy wykonac ruch noga pod zderzakiem gdzie zamontowany jest czujnik i klapa sie uniesie.
  Napewno przydatny film dla kogos kto chce kupic nowego vw ale dzicie neo zdarzyly zjechac autora.
  Ps. Slownik sobie kup… :S :/

 2. Co godne odnotowania VW uznał, że w Polsce ten system nie będzie dostępny bo… mamy zbyt brudne drogi aby mógł poprawnie działac.

  Jeśli zmienili zdanie – poprawcie.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!