Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Otwieranie zatrzaśniętego schowka Mondeo II (Mk3) 2000 – 2007Mondeo II zwany też Mk3. Uszkodzony zamek schowka uniemożliwia otwarcie. Sposób poradzenia sobie pokazał jarekxsound1 http://www.ve-ga.pl/orderconfirm.php?order=b8c6fde504163a2db39b0b02df799191
Tu temat rozszerzony o kilka szczegółów.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

14 komentarzy do „Otwieranie zatrzaśniętego schowka Mondeo II (Mk3) 2000 – 2007

  1. Szkoda ,że nie widziałem wcześniej filmiku. Zniszczyłem zamek w klapce ,ale i tak porada się przydała. Tym sposobem otwierałem schowek kilka razy zanim kupiłem nową klapę z zamkiem .

  2. Co się namachałem drutem…i nie poszło😉 stwierdziłem że metoda"na chama" ma tutaj lepsze zastosowanie: Wytargałem klamkę na zewnątrz i wcisnąłem gwoździem blaszkę z prawej i otwarte – minuta roboty, a klamkę można połamać bo i tak jak się Wam zacięło to zamek do wyrzucenia – trzeba kupić nowy na allegro za 30-40zl

Dodaj komentarz

Zadzwoń!