Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Oznaczenia silników Diesla – Lista Kickstera #10W tym odcinku opowiadam o skrótach stosowanych przy oznaczaniu różnych jednostek Diesla. Czy wiesz co znaczy TDI?
.
.
Jeśli potrzebujesz części lub oleju to wbijaj na Aparts.pl: http://www.aparts.pl
.
Kanał z vlogami: https://www.youtube.com/user/KickSterr
.
Moja wypożyczalnia aut – KicksteRent
https://kicksterent.pl
https://www.facebook.com/kicksterent
https://www.instagram.com/kicksterent/
.
.
.
Sklep z gadżetami – https://kickster.com.pl
.
.
Moja książka – https://rcl.ink/Bsn
.
.
Insta: https://instagram.com/___kickster___
.
FB: https://www.facebook.com/kickstertv
.
TT: https://www.tiktok.com/@___kickster___
.
.
.
#kickster #lista #TDI

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

45 komentarzy do „Oznaczenia silników Diesla – Lista Kickstera #10

  1. Mało osób może wie, że pompowtryskiwacze posiadały większe możliwośc niż układy cr z tamtych lat. Tak więc mówienie o technologicznej przepaści jest błędne xd Ogólnie to co jest o pomopowtryskiwaczach w tym odcinku mija się z prawdą 🙂

  2. Że niby TDI gorsze od JTD bo ma common raila który niby jest lepszy? XD Oj Sebuś gdybyś ty wiedział że montowane w tym czasie pompowtryski były dużo lepsze od tego common raila. Lepsze ciśnienie wtłaczanego paliwa, lepsza tolerancja na wlewane paliwo, lepsza charakterystyka dolnych obrotów, plus wzmacniane słupki. Poza kulturą pracy JTD nie ma podjazdu do TDI.

  3. Przy Fordach warto wspomnieć że TDCI było tak „Tuskowe” że Ford wstawiał silniki od PSA HDI, tylko nadal oznaczał je jako TDCI. W odcinku o Mondeo tez o tym Sebuś nie wspomniałeś i teraz wszyscy myślą że wszystkie TDCI są Tuskowe. A tak naprawdę (nie wiem od którego roku) pod tą nazwą siedzi zajefantawtuskstyczny HDI. Pozdro!

  4. Jakby się tak zastanowić, Fordowskie TDDI i VAGowe TDI to dokładnie TEN SAM skrót. Niemcy po prostu chcieli być kreatywni i zapisali Turbodiesel łącznie (jak w Mercedesach). I bum – własne oznakowanie klekota gotowe!

Dodaj komentarz

Zadzwoń!