Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

PANIE! NIE KUPUJ! NIE WARTO! DROGIE CZĘŚCI SĄ DO TEGO SAMOCHODU…Porównanie cen części do aut klasy “szybkie kombi 4×4”
występują:
IMPREZA GT, S4 Biturbo, XC 70 2.4T
Może być konfundujące to porównanie ale jak wspomniałem porównywałem ceny części do aut tej samej klasy, być może kiedyś zrobię takie porównanie dla innej klasy autek, pożyjemy zobaczymy.
KOMENTUJCIE !!! – Jak zwykle Wasze komentarze są dla mnie bezcenne.
SUBUJCIE!! – Bądźcie na bieżąco z moimi produkcjami !
ŁAPKI W GÓRĘ – To dla mnie największa motywacja do dalszej pracy
Pozdrawiam!

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

20 komentarzy do „PANIE! NIE KUPUJ! NIE WARTO! DROGIE CZĘŚCI SĄ DO TEGO SAMOCHODU…

  1. Zaraz drogie części. Ale o ile rzadziej wymieniane 🤣 a tak na poważnie to auto powinno się kupować tak jak żonę wybierać. Mimo wad a nie licząc że tych wad nie będzie. Cała sztuka jest w tym żeby wybrać auto jak i kobietę z jak najmniejsza ilością wad albo z wadami które nam nie przeszkadzają 😉

  2. 1. Od kiedy w CC są tarcze z tyłu?
    2. Brakuje w zestawieniu BMW, w sumie to porównanie dużo nie daje, bo nie ma tych popularniejszych modeli z naszych dróg.

  3. Problem tkwi bardziej w kosztach wykonania danej czynności i dostępności na rynku, a nie w cenach części. Często, choć nie zawsze, ceny ciężko dostępne są cholernie drogie. Gdyby zrobić ranking niedostępności części i kosztach czynności serwisowych, zapewne pierwsze lokaty należałyby do Subaru.
    Mogłeś zrobić drugą listę i uwzględnić tym razem takie części jak panewki korbowodowe, sprzęgło, pierścienie tłokowe, zawory, prowadnice, elementy wnętrza typu podnośniki szyb, plastiki, a nawet same szyby. Co prawda, panewek lub pierścieni nie wymieniamy co 10000km, ale jeśli zdarzy się taka awaria, to trzeba znać jej koszt, a w silnikach typu boxer to sporo kosztuje, nie wspominając o regulacji luzów zaworowych w tych silnikach.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!