Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Passat B8 – Detailing wnętrza + mycie detailingowe + czyszczenie felg w KM SERWIS !!!Kompleksowa kosmetyka samochodowa
Atrakcyjne ceny, Dojazd do klienta.
Działamy na terenie Zgierza, Łodzi i okolice. Zapraszamy
tel. 723-906-932 www.kmserwis.net

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

5 komentarzy do „Passat B8 – Detailing wnętrza + mycie detailingowe + czyszczenie felg w KM SERWIS !!!

  1. Tym autem jeździł chyba jakis wyjątkowy knur. Widziałem wiele aut ale takim chlewem to bym sie wstydził jeździć , co więcej, nie wsiadłbym nawet…

Dodaj komentarz

Zadzwoń!