Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

PDC BMW, jak sprawdzić uszkodzony czujnik parkowania lub wiązkę.Film prezentuje jak w prosty sposób zdiagnozować uszkodzony czujnik parkowania lub wiązkę, bez użycia komputera. Materiał nie pokazuje ew. uszkodzenia modułu PDC, który niekiedy też może być przyczyną niedziałającego systemu.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

11 komentarzy do „PDC BMW, jak sprawdzić uszkodzony czujnik parkowania lub wiązkę.

  1. A jeżeli nie mruga ikona uszkodzenia czujnikow a na nawigacji robi sie choinka z przodu czyli piszczy ciągle gdy nie ma niczego w pobliżu to co to może byc ?

  2. ja za to mam, przy wbiciu wstecznego paru sekundowy pisk potem cisza, sprawdzwałem i kazdy czujnik działa(cyka) a pomimo to czujniki nie wykrywaja przeszkody, ktos coś?

  3. Zrobiłem wszystko jak pokazałeś na filmie. Ale niestety u mnie nic nie słychać i nie czuć, cisza. Gdy włączam wsteczny dostaję komunikat "Brak wspomagania parkowania, zaparkuj samodzielnie".

Dodaj komentarz

Zadzwoń!