Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

PEŁNA RENOWACJA MERCEDES-BENZ 190 SL | Etap 2W naszym cyklu “Renowacje” przedstawimy Wam w kolejnych odsłonach, jak od zera powstaje jeden z najbardziej pożądanych, klasycznych modeli Mercedes-Benz – egzemplarz 190 SL.

W pierwszej części cyklu opowiedzieliśmy Wam, jak przebiega proces renowacji na przykładzie 190 SL. OBEJRZYJ: https://youtu.be/EbzqyBFZSM8

Dzisiaj zdradzamy więcej. Co to znaczy dobra baza do renowacji? Pokażemy Wam jak przygotowaliśmy karoserię 190 SL do sodowania i które elementy karoserii będą wymagać największej uwagi. Jak wyglądają silnik oraz skrzynia biegów, które już znajdują się już poza samochodem i trafią niebawem na warsztat.

Renowacja samochodu to nie tylko odbudowa auta w taki sposób jaki robiła to fabryka. Nowe technologie i nowoczesne materiały pozwalają nam oferować klientom znacznie lepsze i bardziej trwałe produkty końcowe. W Legends mamy także możliwość wprowadzenia zmian na życzenie klienta. Personalizacja samochodu jest ważna, ponieważ zależy nam na tym aby właściciel mógł w pełni cieszyć się z wybranego przez siebie klasyka.

Pewnie zastanawiacie się też ile trwa tak dokładny i kompleksowy proces renowacji? O tym powiemy na zakończenie materiału.

Jeśli macie pytania – zachęcamy do kontaktu!
Chcesz poddać auto renowacji? Nie wahaj się napisać lub zadzwonić!
KONTAKT: https://legendscars.pl/renowacje/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „PEŁNA RENOWACJA MERCEDES-BENZ 190 SL | Etap 2

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!