Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Peugeot 407 2.0 HDI wymiana filtra paliwa Replacing the fuel filter Kraftstofffilter ersetzenPeugeot 407 2.0 HDI Wymiana filtra paliwa.
Fuel Filter Replacement Peugeot 407 2.0 HDI
Kraftstofffilter ersetzen Peugeot 407 2.0 HDI

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

32 komentarze do „Peugeot 407 2.0 HDI wymiana filtra paliwa Replacing the fuel filter Kraftstofffilter ersetzen

  1. Później się dziwią wszyscy ze HDI to taki awaryjny,to pompa wtryskowa,to wtryski szwankują. Należało odkręcić obudowę,wylać ten syf który zleciał wraz z dieslem ze starego wkładu do obudowy ,i wypłukać ropą ,i nawet wytrzeć na sucho szmatką ,ktòra nie zostawia włosòw. Taka wymiana tylko pogarsza sprawę i lepiej wogòle nie ruszać ,jak w taki sposòb zmieniać.

  2. światny poradnik jutro też będę u siebie ten filterek wymieniał a czy czyściłeś ta puszkę z tego brudu co się w niej znajdował czy tak od razu zamontowałeś ten filterek.Pozdro.

  3. I watched this and do the same with my ford focus 2.0 tdci. After done everything I say "Sh*t!" there's no priming pump. That day I have known the taste of diesel is very bad.

    Very good video anyway. Thank you for sharing this.

  4. 2/2 bo sklepy samochodowe takiej uszczelki nie miały. co do montażu pamiętajcie są 2 rodzaje filtrów SIEMENS I BOSCH. pamiętajcie o nowej uszczelce aby dobrze ją włożyć i mocno dokredźcie kopułke filtra bo ja zrobiłem to słabo i paliwo wyleciało bokiem i to sporo.pozdro

  5. Jeżeli chodzi o wymiane filtra poisiadam c5 2.0 hdi 2003r i nie posiadam takiej nasady na klucz jak pokazana na filmie. u mnie trzeba odkręcić ręcznie filtr ps. trzeba użyć dużo siły bo nakrętka jest zassana dlatego najlepiej wyjąć cały filtr ( 2xśruby na klucz 10 nasada) i zamontować w imadło DELIKATNIE.nie odkręcać czujnika wody w filtrze bo tam jest uszczelka i będzie z niej strasznie ciekło PRZERABIAŁEM TEN TEMAT zamiennik znaleziony w castoramie bo 1/2

Dodaj komentarz

Zadzwoń!