Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Pierwsza prywatna Toyota Mirai II – "elektryki są do niczego"

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Promocja na ubezpieczenia:
https://mubi.pl/zachar (150 zł cashback!)

To pierwsza kupiona w Polsce prywatna Toyota Mirai 2 generacji. Jak się jeździ po kraju, który dopiero marzy o stacjach z wodorem?

#Toyota #Mirai #Salonówka

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Posiadamy 10 mobilnych mechaników w Warszawie
+ Sieć Warsztatów Samochodowych

Mobilny Elektryk
+48 570 933 114 

Zajęte dzwoń dalej! ⬇️

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 512 149 689


Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

25 komentarzy do „Pierwsza prywatna Toyota Mirai II – "elektryki są do niczego"

 1. Kiedyś VW reklamowal pierwszego miejskiego disla ze jest super eko (skoczyło się odszkodowaniem)… Jak usłyszałem wodór to poszukałem informacji na temat jego produkcji, przesyłu i ceny. Zanim ktoś powie, że szuka coś bardziej eko od elektryki i ze rozwiązaniem jest Wodór to niech się zastanowi ile CO2 potrzeba wydalić do atmosfery aby go stworzyć i po drugie samochód jedzie to zabiera tlen i wydala wodę. H2 + O2 = H20 i energia. Czyli tlen magicznie znika.

 2. Nie wiem co wy macie, że to dla was są pionierzy. Oni po prostu chcą się pokazać, że mają coś czego nikt inny czy większość ludzi nie ma. Jedni kupują drogie obrazy, inni samochód na wodór, który jest jeszcze bardziej bezsensowny niż zwykły elektryk z kablem. A co do ekologii… Równie dobrze mogli powiedzieć, że mają bryczkę i niewolnika, który tą bryczkę ciągnie i jakie to nie jest ekologiczne, bo je jednego arbuza i kubełek kurczaków na dzień😂 Pionierami to są firmy które wymieniają całą flotę na ekologiczne samochody a nie rozkapryszeni państwo którym jazda V8 po mieście się znudziła.

 3. … Pierwsze co rzuciło mi się w uszy to denerwująca y – skrzekliwy głos tej kobiety. Samo auto spoko – niestety w UK lobbuje się elektryki kosztem LPG (zamykanie stacji) i na technologii aut z wodorem, więc z aut eko zostają hybrydy.

 4. Auto na wodór zatankujemy w przyszłości w kilka minut a elektryka na baterie będę musiał ładować kilka godzin. Ekologia obu tych technologii jest porównywalna więc wybór jest jak dla mnie prosty.

 5. Polecam poczytać ile potrzeba zużyć energii na wyprodukowanie a przede wszystkim magazynowanie wodoru 😉 i już nie jest tak eko w przypadku polski na dzień dzisiejszy 😉

 6. Spoko, tylko że właściciele opowiadają same bzdury na temat technologii. Widać że kompletnie nie mają pojęcia o tym. Przydałby się komentarz korygujący, a bez niego wyszły brednie i fejki

 7. Nie mam nic przeciwko tej technologii, wręcz podoba mi się, ale komentarz tego pana jest strasznie tendencyjny, by nie powiedzieć że jest z góry postawioną tezą.

  Otóż:

  1. Nie prawdą jest że auta elektryczne są zasilanie energia z węgla, coraz więcej osób kupuje auta elektryczne, gdyż mają nadprodukcję prądu z paneli fotowoltaicznych. Sam znam takie osoby. Więc są auta elektryczne w 100% zasilane energią słoneczną.

  2. Nie prawdą jest, że pozyskanie wodoru jest 100% czyste ekologicznie. Przykładowo wodór w Polsce jest produkowany z gazu ziemnego jak również z gazyfikacji węgla. TAK, WĘGLA. Tak więc obecnie produkcja wodoru nie wydaje się czystsza od produkcji prądu.

  Ale miejmy nadzieję, że przyszłość będzie bardziej zielona i dla elektryków i dla aut na wodór. Te drugie mają przewagę przez brak akumulatorów i przez to pokładam w nich większe nadzieje.

 8. 350k zł za auto ciekawostkę którym nie można wyjechać zbyt daleko od domu trochę mija się z celem. Sylwetka ładna ale zwykły elektryk bardziej się sprawdzi jako auto miejskie.

 9. fajna sprawa i to przyszłość elektryka żadne baterie, wodoró przecież niewynależli od niedawna technologia miała przyszłośc wcześniej ale potentaci jej niedopuścili , miejmy nadzieje że teraz to ruszy z kopyta no i niech auta beda dostepne w cenach dla zwykłego Kowalskiego bo jak narazie to cena i możliwości tankowania odbiegaja od dostepności.

 10. Ale to tylko paliwo jest "ekologiczne". Wyprodukowanie samochodu, części, oleje pochłaniają tyle samo energii, co wyprodukowanie każdego innego samochodu. Utylizacja podobnie. Z wikliny na wodór powinni sobie zamówić.

 11. 4.4 V 8 volvo to jest czysta przyjemność a nie jakieś gówna… eco debie zrobili burzę mózgu i coraz więcej debili w Europie… 27 Państwo kosztem obywateli chce zbawić świat 😂🤣🤣

 12. Hehe co za ludzie, chcieli być ekologiczni więc kupili nowy samochód, a produkcja samochodu nie pożera ogromne ilości energii, wody i różnych innych kosztów? Dla zwykłego widzi mi się. Woda z mózgu. Ekologia to tylko nowa moda i ogromny biznes

 13. XD prąd nieekologiczny, no w porządku, zgadzam się, ale państwo z filmu gó*no wiedzą na temat kosztów i sposobu produkcji wodoru do ich super ekologicznego auta 😇 Do tego te dwa spalinowe auta na codzień… Pozerstwo

 14. Wodór produkowany jest w procesie elektrolizy wody i do tego 1kg wodoru wymaga zużycia aż 50kwh energii, która w Polsce oczywiście pochodzi ze spalania węgla. Nie widzę w tym żadnej ekologii. Poza tym z tego samego 1kg wodoru, samochód elektryczny może wytworzyć jedynie około 16kwh energii, więc strata energii jest bardzo duża.

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Zadzwoń!