Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Pierwsze strojenie Nissana 600Z! |*@TurboLamik wskrzesza W12*|W końcu udało nam się dotrzeć na Śląsk i złożyć wizytę w bardzo dobrze Wam znanym warsztacie. 😎
◾ Jeśli macie do nas lub Grześka pytania, zachęcamy do dołączenia do naszej grupy!
👉 https://www.facebook.com/groups/teamdeler
———-
◾ Pamiętajcie, że części do swojego samochodu znajdziecie w naszym sklepie:
👉https://deler.pl/
———-
◾ Zajrzyjcie na nasze sociale:
👉 https://www.facebook.com/delerpl
👉 https://www.instagram.com/deler.pl/
———-
Montaż: Sebastian “Protegit” Kamiński

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

28 komentarzy do „Pierwsze strojenie Nissana 600Z! |*@TurboLamik wskrzesza W12*|

  1. Podoba mi się takie coś że u Lamika nigdy robota nie stoi 🙂 On zawsze ma pomysł co może nie grać. Lamik profesor, Grześ inżynier a Deler licealista 😀 Widać jaki szacunek do Lamika mają chłopaki 🙂 Fajnie się to ogląda

  2. Jedyne co mnie tutaj trochę wkurwia to gruby tym swoim pierdoleniem spokój Grzesia bezcenny.
    Fajnie mimo to obejrzeć pracę dobrych fachowców

    Deler daj grzesiowi więcej spokoju bo jak nie pierdolisz mu głupot gdy cię nie ma Grześ naprawia usterki

  3. W końcu porządny odcinek, a nie tracicie czas na kręcenie tamtego strupa.
    To jest projekt i pokaz umiejętności "tunerskich". A nie jak połowa tjjjunerów z youtuba + 30% w dawkach i jazda, dodatkowo w autach które robi dzisiaj nawet diagnosta w przerwach zanim kolejny klient wpadnie na przegląd.

  4. Dajcie to na jednym emu jak ja kiedys w v12 BMW E30 kolegi z driftu Wąskiego zrobiłem kij z sekwencyjnym wtryskiem, pozniej stroil Łukasz Pozdrawiam Łukasza i Was.

Dodaj komentarz

Zadzwoń!