Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

[PL/EN] Renault Laguna 2 – Programowanie kart za pomocą Renault CAN Clip[1080p] [ENGLISH SUBTITLES / NAPISY PL] Specjalnie na Waszą prośbę – programowanie kart CLIPem krok po kroku.

-= SPIS TREŚCI – SZYBKO SKOCZ DO INTERESUJĄCEGO CIĘ FRAGMENTU =-

00:01 – Wstęp
00:57 – Połączenie z modułem wnętrza
03:10 – Uzyskanie numeru PIN z numeru ISK
04:27 – Programowanie kart
07:56 – Zakończenie

-= POWIĄZANE MATERIAŁY WIDEO =-

Poprzedni film o tej tematyce – zalecam obejrzenie przed przystąpieniem do programowania:
https://youtu.be/Xx6gT4oo8P8

-= LAGUNA FAN =-

Polecam Wam kanał kolegi Laguna Fan również traktujący o Renault:
https://www.youtube.com/user/nio55ut

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

30 komentarzy do „[PL/EN] Renault Laguna 2 – Programowanie kart za pomocą Renault CAN Clip

  1. Witam posiadam Espace 4 i mi kod 5938 działa ale tylko na wersji clip v160 umiem uzyskać kod pin zaczyna się problem kiedy muszę włożyć karty i ich poprostu nie widzi nawet sprawnej która odpalam auto. Jakiś pomysł ? Pozdrawiam

  2. Czy można 1 kartę przypisać do 2 samochodów ? mam 3 sztuki renault espcape i byłoby super abym mógł wsiadać do różnych (swoich) samochodów z 1 kartą. ?? Pewnie się nie da ale w tej procedurze nie widzę gdzie może być problem i w którym miejscu coś jest zapisywane na karcie ?

  3. W czytniku jest oryginalna karta na której zapala, program prosi o jej wyciągniecie. No i pojawia się monit o konieczności przedstawienia wszystkich kart które mają działać z samochodem to z powrotem wkładam tą kartę oryginalną potem następną? Czy tylko nową czystą?

  4. Parabéns pelo vídeo. Bem explicado. Utilizei o tradutor para PT-BR e foi bem objetivo. Estava procurando um bom video e achei o seu. Faça um novo video colocando o pin da UCH do veículo na ECU do Motor de outro.

  5. Podzielę się żebyście nie musieli tracić czasu jak ja. Otóż kod 5938 działa tylko w wersjach poniżej v190 (dla tej wersji i wyższych wyświetla się komunikat Błędny Kod), u mnie zadziałało na v178. Dodatkowo zdementuję mit jakoby sterownik sondy pod system 64 bitowy nie istniał. Taki sterownik jest i to razem z softem. Powodem dla którego nie działa (wykrzyknik w menedżerze) jest to że jest nie podpisany cyfrowo i dlatego win go blokuje. Wystarczy uruchomić win w trybie ignorowania niepodpisanych sterowników i wtedy działa, nawet na najnowszym win10 x64. Minus taki że po restarcie trzeba ponownie uruchomić ten tryb. Podobno da się też samemu podpisać przy użyciu dseo13b ale nie próbowałem.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!