Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

[PL] Wymiana filtra paliwa w samochodzie Dacia Duster 1.5 DCiW tym filmie video przedstawiamy procedurę wymiany wkładu filtra oleju napędowego przy zastosowaniu elementu Blue Print nr ADN12353. Ten wkład filtrujący jest częścią serwisową stosowaną w licznych bardzo popularnych filtrach paliwa montowany w wielu pojazdach. Zastosowanie obejmuje przedstawioną w filmie video Dacię Duster 1.5 DCi oraz wiele innych modeli marek Fiat, Mercedes Benz, Nissan, Renault oraz Vauxhall/Opel. Wkład filtrujący Blue Print ma nieco inną konstrukcję w porównaniu z elementem oryginalnym, ale nie ma to żadnego wpływu na skuteczność działania.

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Jeden komentarz do „[PL] Wymiana filtra paliwa w samochodzie Dacia Duster 1.5 DCi

  1. Wniosek z tego jest taki, że Francuzi niczego się nie uczą, nie ulepszają, żeby wymienić filtr paliwa trzeba odkręcać koło i zdejmować nadkole!!! 😁🤕😲😡😠W lagunie 3 tak samo, w megane tak samo.Może jeszcze Renault niech zamontuje filtr paliwa w schowku pasażera🤣🤣

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!