Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Po co wymieniać olej w silniku co 10 – 15000km? Przecież co 30, a nawet 50000 wystarczy.Niektórzy widzowie twierdzą, że wymiana oleju w silniku co 10 -15000km, to naciąganie klienta na niepotrzebne koszty. My jako mechanicy coraz częściej zauważamy zaś problem uszkodzonych silników ze zbyt długich interwałów pomiędzy wymianami. W nowych autach dostawczych wymiana oleju ustawiona jest co 48000 km. Silniki padają jak muchy jeszcze na gwarancji. Serwisy wgrywają nowe parametry, żeby inspekcja olejowa wyświetlała się częściej, co nie podoba się znacznej części klientów, bo kupując auto mieli zapewnioną minimalną obsługowość w okresie gwarancji.
Co Wy sądzicie na ten temat?

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

8 komentarzy do „Po co wymieniać olej w silniku co 10 – 15000km? Przecież co 30, a nawet 50000 wystarczy.

  1. A potem sprzedaje gość 6-cio latka i mówi: 'Panie, to jest tak zajebiste auto, że ja nic przy nim nie robiłem…", w rzeczywistości jest to TAK ZAJEBANE auto, że szok…w każdym aspekcie głupota nie jest obca ludzkiemu gatunkowi i nie ma lekarstwa…. Jak dbasz, tak masz… pozdrawiam 😁

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!