Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Polski turbo-kit do Nissana GT-R R35! || SU2Chłopaki z SU2 stworzyli turbo-kit do Nissana GT-R R35. W tym odcinku pokazujemy strojenie auta z założonym zestawem oraz dokonujemy prób czasowych 100-200.

Bądź na bieżąco:
Facebook: https://www.facebook.com/JagodowyTV
Instagram: https://www.instagram.com/jagodowytv/
Sklep: https://stardruk24.pl/sklep/11-jagodowytv
Nasza społeczność: https://www.facebook.com/groups/jagodowytv
Kontakt: jagodowytv@gmail.com

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

47 komentarzy do „Polski turbo-kit do Nissana GT-R R35! || SU2

  1. Widać od razu, że chłop wie co robi. Mówi tyle i tyle będzie i tyle jest, a nie jak ten pan od nissanów co się ekscytuje byle czym wjeżdża na hamownie zaczyna stroić moc zamiast rosnąć spada chłop się gubi i pózniej tłumaczenie a to się zagrzał a to się zesrał a to komputer nie taki. Co do Krzysztofa to za samą wysługę lat w tym biznesie należy mu się szacunek bo on robił już auta jak co poniektórzy tu podważający jego autorytet trenowali rzut na odległość workiem na obuwie zmienne.

  2. Daniel mega gość z mega wiedzą. Coś czuję że odcinki z SU2 to będzie odkrycie roku na tym kanale 😀 I szacun dla Daniela za głośne mówienie prawdy o 2jz, prawda jest taka że wszyscy to pchają bo tak jest najprościej, bo są gotowe graty do takich swapów. Ale jak ktoś ma pojęcie to są inne silniki z dużym potencjałem które nie da takimi ciężkimi klocami.

  3. Juz na początku atak na Kube?! Czy tylko ja odczulemm ze przyjechał na zlot żeby zostać zauważonym bo wiedział ze Karol lubi Grube tematy i dla tego zloty tylko dla "Zetek"

  4. Bardzo fajnie prowadzona rozmowa, widać, że sporo się nauczyłeś podczas filmów z Coobciem i Kivim, a teraz możesz merytorycznie prowadzić 'wywiad’ 🙂 bardzo fajny film, brakowało merytoryki na kanale, chociaż filmy z głównymi gwiazdami nadal są bardzo wyczekiwane.

  5. Super gosciu fajnie opowiada sluchajcie sluchajcie powie co i jak lacznie z cena co jest wazne powie opowie jak Kamil bo reszta co owiewa to tajemnica jak by to zakazane bylo a przeciez to ogromna kasa z która trzeba miec swiadomosc super fajny material

  6. Jeżeli w tytule po angielsku miało być to turbo "dla" to powinno być "for" nie "to" ("to" mogłoby być gdybyś napisał to rise power of gtr albo to get 800hp…czyli zasadniczo to+jakaś czynność (po polsku "do czegoś/zeby coś zrobić osiągnąć"), a jak przedmiot/osoba to for (po polsku dla kogoś/czegoś tak samo jak flowers for you itd.) 😉 i super odcinek, fajnie jakby wypłynął na usa 😉

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!