Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Pompa wtórnego powietrza SAI objawy naprawa wymiana Audi VW demontaż i naprawa A6C5Demontuję pompę wtórnego powietrza w Audi, która nie działa i wyrzuca błędy i check engine na desce rozdzielczej.
https://patronite.pl/mothor
https://www.instagram.com/mothor_pl/
https://www.facebook.com/MoThorPL
#wtórnego #powietrza #SAI

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

34 komentarze do „Pompa wtórnego powietrza SAI objawy naprawa wymiana Audi VW demontaż i naprawa A6C5

  1. A moja pompka działa nawet bez włączonego sinika , wystarczy ze dostanie prąd, wyłączy się wtedy jak rozładuje mi cały akumulator albo wtyczke wyjmę hehe co jej dolega??????

  2. Ta woda nie dostaje sie tam z zewnątrz tylko z zaworu od strony wydechu ktory sie nie zamyka i całe skropliny ze spalin wracaja do pompy bynajmniej u mnie tak bylo i polecam sprawdzić czy zawór działa poprawnie

  3. Jak była osłona z dołu pod silnikiem, nie prawa tam dostać sie woda, natomiast nieszczelne puszki na kolektorach wydechowych te co idzie do nich wężyk z podciśnienia do sterowania nimi, jeśli sa nie szczelne cofaja sie spaliny do pompy gdy nie pracuje, a juz w połączeniu z lpg , w spalinach skrapla sie woda i zabija te pompy, zanim zabudujesz nową pompe sprawdz szczelność tych zaworów na kolektorach , odpal auto i sprawdź czy ci nie lecą spaliny z rury co tloczy do niej pompa powietrze👍👍

  4. Witam
    Ja już też regenerowałem swoją pompkę i nie ciąłem tylko wbijałem śrubokręt jak znajdę zdjęcie to podłączę. Była rozebrana na części łącznie z silnikiem czyszczone szczotki i silnik ze rdzy. Jest teraz w pełni sprawna.

  5. ciekawe skąd ta woda w niej…u mnie ze starej też wody wylałem. podmieniłem na inną i nadal nie działa (na krótko podpięta działała). ciekawe czy w tej nowszej też już woda będzie jak zajrzę ponownie'

Dodaj komentarz

Zadzwoń!