Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Popełniliśmy błąd przy składaniu silnika? – PROJEKT POCISK BMW E36 2JZ #12

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689Cześć, mógłbyś/abyś polubić mój komentarz? Biorę udział w konkursie 😃
https://www.facebook.com/234376066675845/posts/3231529043627184/

Jeżeli możesz to udostępnij ten film abyśmy mogli dotrzeć do jak największej liczby DRIFTOMANIAKÓW!

Zostaw suba aby być na bieżąco i wbijaj na nasz instagram oraz facebook!
https://www.instagram.com/insane.drifting/
https://www.facebook.com/insanedrift/

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

Mobilny Mechanik i Elektryk Warszawa i okolice – Mechanika – Diagnostyka – Elektryka Samochodowa – Nasza firma oferuje opcje Mechanika z Dojazdem w Warszawie!

Mobilny Mechanik Warszawa
+48 570 933 114

Mobilny Elektryk
+48 512 149 689

35 komentarzy do „Popełniliśmy błąd przy składaniu silnika? – PROJEKT POCISK BMW E36 2JZ #12

  1. Nie znam Cię, oglądałem kilka filmów, ale widać z czasem ze robisz postępy w materiałach, bierzesz na klatę błędy i się do nich odnosisz, nawet gdy jest to komentarz od widza, szacunek

  2. Witam
    Chciałbym wziasc udział w konkursie, kibicuje Ci od początku, według mnie brakuje uszczelniaczy pod kołami rorzarządu, oraz kleju do gwintu na śrubie koła pasowego
    Pozdrawiam i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego komentarza

Dodaj komentarz

https://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.comhttps://www.mersinportal.net - www.bugunmersin.com Call Now ButtonZadzwoń!