Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Poradnik HondaPlazaTV- #24 Jak skasować kontrolkę ciśnienia w oponach (DWS) Honda CR-V 2018/2019Poradnik Honda Plaza TV
Porada nr #24 Jak skasować kontrolkę ciśnienia w oponach systemu DWS (Deflection Monitoring System – kontrolka z wykrzyknikiem i “podkówką/podkową”)

PORADNIK DOTYCZY:
Model: Honda CR-V
Wersja: wszystkie wersje wyposażenia
Rocznik: 2018+ (V generacja)
Silnik: benzyna/hybryda

Masz propozycje następnego odcinka naszego Poradnika? Napisz. Postaramy się na nie odpowiedzieć w komentarzach lub w kolejnym odcinku naszego Poradnika lub Videobloga.

tv@hondaplaza.pl

BĄDŹ NA BIERZĄCO- SUBSKRYBUJ NASZ KANAŁ!

TWÓRCY:
Produkcja: Filmum http://www.filmum.pl
Zdjęcia: Maciej Uchmański
Prowadzący: Krzysztof Dobrzański
Montaż: Leonard Należyty
Animacje: Łukasz Pawlak

NASZE ADRESY:
Facebook: https://www.facebook.com/hondaplaza
Web: http://www.hondaplaza.pl/
Strona kanału: http://www.hondaplaza.tv
Host kanału HPTV: www.krzysztofhonda.pl

MUZYKA WYKORZYSTANA W MATERIALE
MAT_J5_5_Cos_I_m_Worth_It_Savage_53432
ATMOS_287_7_Boom_Nation_Anandasivam_6505­­­­31
VL_146_1_Energy_Blast_Lanz_Rappaport_Wil­­­liams_811041
(posiadamy licencje na wykorzystanie materiałów)

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Poradnik HondaPlazaTV- #24 Jak skasować kontrolkę ciśnienia w oponach (DWS) Honda CR-V 2018/2019

  1. Czyli w Hondzie CR-V V generacji wymagane są jakiekolwiek czujniki w oponach? Pytam bo oczekuję na odbiór swojej Hondy i zastanawiam się nad kompletem dodatkowych felg do opon zimowych.

  2. Witam Panie Krzysztofie mam pytanko o kontrolke dws w Civic x sedan wersja comfort. Zmieniłem opony i nie mogę sobie poradzić żeby skasować komunikat. Proszę o pomoc

  3. WITAJ KRZYSZTOF !
    Mam pytanko do Ciebie, na ile prawdziwe i rzeczywiste są ceny przedstawione na stronie dealera o nazwie GEZET dotyczące cen dla HONDY CRV HYBRID i dlaczego on już je ma a wy nie. Z tego co pisze można je już zamawiać ????.Daj mi jakoś znać.DS

  4. Panie Krzysztofie u mnie w civicu X generacji zawsze po wymianie opon ( zawsze robię to w Aso honda) zapala się ten komunikat. Sprawdzenie kompresorem na stacji benzynowej niby ok. Komunikat znika by po kilku km ponownie wystąpić. Zauważyłem że tak ze 3 razy zrobiona kalibracja po każdym komunikacie pomaga. Czy ten system jest lepszy niż klasyczny czujnik ? To rozwiązanie jest od zawsze w hondach ?

Dodaj komentarz

Zadzwoń!