Ładowanie…

Mobilny Mechanik

Kontakt z Mechanikiem - Warsztat z Dojazdem do Klienta w Warszawie.
Mechanika Samochodowa

Poradnik Volvo V40Volvo Polska przedstawia krótki poradnik po funkcjonalnościach nowego Volvo V40. Przedstawione są w nim główne cechy pojazdu i sposób obsługi niektórych systemów.

Kluczyk do Volvo V40 kontroluje typowe funkcje: otwierania i ryglowania drzwi i bagażnika, włączenie/wyłączenie alarmu lub domknięcie i otwarcie wszystkich okien. Ponadto oferuje możliwość włączenia świateł wewnątrz samochodu, włączenie alarmu na żądanie i sprawdzenie statusu poszczególnych systemów. Uruchamianie i wyłączanie silnika następuje po wciśnięciu przycisku “Start/Stop”.
Kodowanie radia dokonać można z poziomu konsoli centralnej, a nawigację między stacjami radiowymi ułatwią przyciski na kierownicy. Volvo V40 wyposażone jest w technologię Bluetooth, dzięki której uwolni ręce kierowcy od telefonu komórkowego. Dzięki temu systemowi kierowca nie tylko może odbierać połączenia przychodzące, ale również dzwonić pod numery z książki telefonicznej telefonu- wyświetlane na ekranie na desce rozdzielczej. Obsługa również i tego systemu dostępna jest zarówno z poziomu deski rozdzielczej, jak i przycisków na kierownicy. Volvo V40 posiada możliwość odtwarzania muzyki z urządzenia USB, I-Poda, standardowej płyty CD oraz z Twojego smartfona. Do przeglądania playlisty użyteczny okazuje się scroll dostępny na kierownicy. Oglądając np. film na smartfonie możesz wykorzystać system audio w samochodzie, który zapewni lepsze wrażenia niż głośnik w Twoim urządzeniu.
Volvo V40 posiada 16 funkcjonalnych schowków wewnątrz kabiny. Innym udogodnieniem jest dostosowanie sposobu wyświetlania informacji na desce rozdzielczej do upodobań kierowcy. Jeśli chcesz wymienić pióra wycieraczek, musisz ustawić je w pozycji serwisowej. Dzięki funkcjonalnej przegrodzie w bagażniku, łatwiej jest przewozić zróżnicowany bagaż. Opatentowany system odmrażania szyb pozwala na szybkie usunięcie szronu. Na manetce wycieraczek można włączyć funkcję automatycznego wykrywania deszczu. Podczas parkowania tyłem niezwykle funkcjonalny może okazać się system kierowania lusterek do dołu, dzięki któremu kierowca może śledzić pozycję krawężnika (system dostępny wyłącznie dla pojazdów wyposażonych w elektroniczną regulację siedzenia kierowcy z pamięcią). Dystans, jaki można pokonać na paliwie w zbiorniku estymowany jest na podstawie spalania z ostatnich 30 kilometrów. Volvo zaleca przez pierwsze kilka miesięcy myć samochód ręcznie, kiedy to lakier jest bardziej wrażliwy.

Jeśli masz jakieś pytania dotyczące serwisowania samochodów Volvo – zostań naszym fanem na Facebooku: https://www.facebook.com/VolvoAutoPolska?fref=ts i wyślij nam wiadomość.

Subskrybuj też nasz kanał na YouTube, gdzie będziemy umieszczać więcej filmów z poradami o naszych samochodach Volvo: http://www.youtube.com/user/volvoautopolska

Import z Youtube Twój samochód zepsuł się na drodze? Dobrze trafiłeś! Nasz mobilny warsztat dojedzie pod podany adres. Naprawimy Twoje auto na drodze.

Mobilny Warsztat Samochodowy Warszawa godz.7:00-20:00 – MOBILNY WARSZTAT SAMOCHODOWY WARSZAWA: potrzebujesz pilnej pomocy? Teraz mechanik lub elektryk samochodowy może przyjechać do Ciebie, zdiagnozować przyczynę i naprawić Auto na Miejscu w Warszawie. Mobilny mechanik samochodowy i mobilny warsztat 24h w Warszawie z dojazdem do Klienta. Masz awarię samochodu? Nie zwlekaj – skorzystaj z moich usług mobilnego Warsztatu Samochodowego.

Mobilny Warsztat Samochodowy 24h. Serwis oferujący kompleksową obsługę samochodów osobowych wszystkich marek. Dojazd: Warszawa i okolice. Mobilny Mechanik & Mechanik z Dojazdem Warszawa, serwis elektryki samochodowej, mechanika dla aut Toyota,Mercedes,Audi,BMW,KIA,Lexus,Opel.

7 komentarzy do „Poradnik Volvo V40

  1. W fabryce Volvo władze zakładu propagowały ideologię LGBT i zachęcały pracowników do tego, aby zostali członkami lub sojusznikami tej społeczności. Zaprotestowały organizacje związkowe, a interwencja okazała się skuteczna i reklama została zdjęta.

Dodaj komentarz

www.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.comwww.bugunmersin.com Zadzwoń!